FIV 112

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

pussi felicitari din toata inima!!! O sarcina fara probleme si un bebe sanatos iti doresc!!!!!

Adhnana 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Pussi , super veste , felicitari !
Iti doresc din tot sufletul o sarcina fara probleme si multa sanatate!
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Pussi,felicitari!!!ai reusit mamico...

o sarcina usoara si multa fericire...sa ne scrii tratamentul de sustinere...



"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Pussi FELICITARI! Esti o mamica cu acte in regula. Ma bucur pentru tine. Sa fi fericita si iubita si un bebe sanatos si frumos. Pupici
Liana, te pup dulce. Nu te-am mai auzit de multisor. Ce mai faci? Cu raceala cum stai? Tusea a trecut?
Eu sunt prinsa cu predari de proiecte la scarbici pana peste cap de nu mai am timp in cursul saptamanii de apropae nimic, dar in we ma sui repejor in si fug la relaxare - somnic cat cuprinde, mancarica atat cat incape, citit mai putin si fara calcularet. Abia astept concediul care se apropie cu pasi repezi, iar dupa concediu hop in gura FIV-ului.
va pup dulce pe toate si cat mai repede pe urmele fetelor norocoase si fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki

quote:
Originally posted by KoraPop

zouzounaki multumesc ,merita de retinut,deci in Germania se produce si se poate cumpara de acolo cu reteta de la dr. neamt,nu e valabila reteta romaneasca presupun...

Kora

CARPE DIEM!

eu trimit reteta din Grecia,scrisa in engleza..dar maine am s-o scriu in germana sa fie mai sigur ...sa scrie medicul fix asa: Progesteron injectionen si cite mg ai nevoie..mie mi-a specificat si IVF si au intrebat aia de la farmacie;ce e asta???deci mai bine nu specifica...a si inca ceva..cica ei folosesc injectiile de progesteron pe animale

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Miki-Miki

,si mie tot asa mi-au spus ca este folosit pe vaci si ca ei dau progesteron injectabil cu o alta denumire...si streuli in Germania nu se gaseste la farmacie umana,doar la cea veterinara...daca ai pe cineva acolo, sa ceara pur si simplu progesteron injectabil pt IVF si doar atit...te pup si succes

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Venera vad ca ti-au raspuns fetele...din cite vad eu aici pe tratamentele lor de sustinere,dupa punctie se administreaza 100mg,iar dupa ET,cite 50mg la fiecare 2 zile pina in z11..si dupa depinde de rezultat si de parearea medicului...succes

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Galuscuta,La Multi Ani,si multa fericire in viata!!!

pup toate fetele


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Hai ca ultimele noutati si urarile voastre mi-au ridicat putin moralul.Acu' mai lipseste o beta pozitiva in viata mea si ar fi totul super frumos,as vedea totul il roz .Va multumesc ca existati , fetele mele dragi (nu va enumar ca sunteti multe)

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Pussi FELICITARI MAMICO!
LilianaFi nu stii cat de mult ma bucur pentru tine, felicitari si tie pentru cele 6 ovocite!
Gabiu La multi ani! si nastere usoara iubita!
Zouzounaki multumesc mult iubita pentru incurajari si i-ti tin pumnii sa faci rost de tratament la timp!
Galuscuta La multi ani!

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Felicitariiiiii legaturooooooo
acu vezi fatoooo????????veziiii ca nu iti spuneam ca sa'ti ridic moralul??????ci ca asa simteam ca iti voi purta noroc?doar aveam legaturaai uitat...??te pupppp si sa fii cuminte de acuuu incolo,,pana acu am mai trecut cu vederea da de acu nu mai scapi vin cu bata dupa tinr daca nu esti cuminte
Galusca "La multi ani!!"sa vezi cat mai repede o bhcg cu val mare..
MRL suntem bine,,crestem,,crestem,
Delia

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"12

Nasica

Mergi la inceput