vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

mcm noi mergem la mijlocul lui iunie..si cu tot cu reducere iesim in 612 euro/pers, cu tot cu transport, 603 euro la agentia Kusadasi..dar astia merg prin Blue air si io nu vreau

Hai ca am facut calculul...la 1 sept ptr o camera land wiev, cu reducerea aferenta daca achitati mai devreme...619 euro..io zic ca nu se compara cu ce mi-ai zis tu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Intrebare de 1000 puncte: a fost cineva prin agentia Giulia Tour? Dar Mr. Peter? Sunt seriosi?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns razcara spune:

a fost cineva in kusadasi la hotel minay cu premier tour.Eu vreau sa plec in septembrie ca e mai acceptabil la pret si in plus si vremea e mai buna( nu mai sunt caldurile ale ingrozitoare)dar nu stiu ce sa fac.Excursia e cu autocarul-ca de avion nu am bani-si costa 300 euroi+ 70 suplimentul single-10 nopti.Aveti idee de o excursie mai avantajoasa sau stiti ceva de asta unde vreau eu sa merg.
Unele au preturi super bune, dar cand auzi cat costa suplimentu single o iei la fuga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali 64 spune:

mcmsunt si eu interesata de Delphin Palace dar nu vad oferte pe site-ul agentiei ali baba!
Ma poti ajuta?
Multumesc,
Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

quote:
Originally posted by razcara

a fost cineva in kusadasi la hotel minay cu premier tour.Eu vreau sa plec in septembrie ca e mai acceptabil la pret si in plus si vremea e mai buna( nu mai sunt caldurile ale ingrozitoare)dar nu stiu ce sa fac.Excursia e cu autocarul-ca de avion nu am bani-si costa 300 euroi+ 70 suplimentul single-10 nopti.Aveti idee de o excursie mai avantajoasa sau stiti ceva de asta unde vreau eu sa merg.
Unele au preturi super bune, dar cand auzi cat costa suplimentu single o iei la fuga.



O idee ar fi sa gasesti o prietena sau un prieten sa mearga cu tine si asa scapi de suplimentul single

Laura si bebitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

buna fetelor, am luat si noi bilete in alanya, la pegasos, 5 stele, all, cu copilul, 14 zile, sf lui august, 2400 euro, zbor din germania, e prima oara in turcia si intr-un concediu ca oamenii, abia astept, o sa va spun impresiile dupa....e cadoul de 10 ani de la casatorie....
va pup

poza cu noi
poze diverse
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

revin ca am uitat ceva: viza am inteles ca se pune la granita, adica in aeroport banuiesc, dar dureaza mult, noi o sa fim cu grupul de nemti si ei nu au nevoie de viza...sper sa nu ne intarzie ca ne asteapta mijlocul de transport spre hotel (care o fi ala)....

poza cu noi
poze diverse
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by razcara

a fost cineva in kusadasi la hotel minay cu premier tour.Eu vreau sa plec in septembrie ca e mai acceptabil la pret si in plus si vremea e mai buna( nu mai sunt caldurile ale ingrozitoare)dar nu stiu ce sa fac.Excursia e cu autocarul-ca de avion nu am bani-si costa 300 euroi+ 70 suplimentul single-10 nopti.Aveti idee de o excursie mai avantajoasa sau stiti ceva de asta unde vreau eu sa merg.
Unele au preturi super bune, dar cand auzi cat costa suplimentu single o iei la fuga.



Am fost eu la Minay.Fuuugi!!!!

Hotelul Minay e al unui roman care face un mare smen cu agentiile din Romania,in special cu Omnia.Camerele nu sunt rele,dar daca ai vreo problema (de exemplu la noi era dusul defect) n-ai decat s-o iei ca atare ca nu iti rezolva nimeni nimic.

La masa cica e bufet suedez dar tare saracacios.Carne mai de vara,muuulte legume sub forma de salata.Problema e ca salatele astea sunt pregatite cu ore bune inainte de a fi servite asa ca arata cam obosite.Un alt aspect important : daca nu esti la masa printre primii...LA REVEDERE!Mancarea e foarte putina comparativ cu nr de persoane,se termina imediat si altceva ei nu mai aduc.Cand am fost noi a iesit scandal la fiecare masa.La 10 minute de la "deschiderea " mesei mai gaseai paine si niste rosii taiate marunt,amestecate cu ardei gras taiat la fel de marunt.Personalul hotelului ridica din umeri.Oricat de mare galagie a facut grupul de turisti,n-au mai adus mancare.Drept pt care la fiecare masa era un iures,aproape o imbranceala ca sa apuci ceva de mancare.Super jenant.Noi am renuntat dupa doua zile si am mancat la terasele de pe plaja.

Aaaa,si dupa aceste 2 zile,toti (absolut toti) cei din grup s-au deranjat la stomac.Eram cam 40 persoane,cate incap intr-un autocar plin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nu va mai faceti sperante referitor la DEPLHIN PALACE ptr ca este in stop sales, nu mai au camere.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Mi-au fost recomandate hotelurile din lantul Papillon. In special Papillon Zeugma. Ati fost careva pe acolo? Cum sunt?

AAA si out off topic, am vazut niste preturi pt all inclusive in Egipt, la Sharm El Sheikh, si pt 14 nopti e mai ieftin dact 10 in Turcia, in aceeasi perioada si tot atatea stele.

Mergi la inceput