vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buchon spune:

teolina, taxa de aeroport mare e vina companiilor aeriene nu a agentiilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Taxa de aeroport e teoretic hotarata de aeroport, nu? Atunci de ce diferta de la agentie la alta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buchon spune:

Pentru ca unii au chartere cu Tarom, altii cu Blue Air etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Teolinda il intreb maine si te tin la curent cu detaliile despre Delphin...o sa ma uit acum si la BARUT, suna bine din ce povestesti tu

Ref la problema cu taxele de avion...prefer sa dau mai mult dar sa merg cu Taromul

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hello!
Eu atata m-am invartit in stilul meu caracteristic, incat de la vacanta in Grecia am ajuns la vacanta in Turcia.

Imi place Hotelul Saphir, Alanya. A fost cineva acolo? Stiti cum e? La fel de mult imi plac si hotelurile Riva Costa si Riva Zena - Kemer. Nu ma pot decide. Vreun sfat???


Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noki pe mine nu ma incanta tare mult hotelurile din Alanya ptr ca-s foarte departe de aeroport..60-70 km, ce dracu fac eu cu Miru atata drum?. De aia am ales Lara sau Belek, ca-s mai aproape.

Teolinda hai ca te stersez acum, daca tot ai laudat BARUT-ul...ma intereseaza asa: au patuturi ptr bebelusi, scaune de masa in restaurant, mancare ceva ptr bb???? Camerele cum sunt, mari, mici, cada/dus? Cate restaurante sunt, poti manca la toate pe baza de rezervare, sau doar o data pe sejur la unul din ele? Ceva parculet sau distractii ptr bb?
Scuze daca te-am zapacit

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Noki, Alania e departe de aeroport iar Kemer-ul are un munte in spate si dupamiaza nu mai e soare pe plaja. Pt mers cu pitici mici e mai bine, cum zice si Madau, lara-Kundu sau Belek si mai adaug eu Bodrum, dar cu atentie , ca nu toate hotelurile au plaja cu nisip.
Buchon, inteleg ca ai agentie? Pot sa te exploatez? Avantaj reciproc. Da-mi si mie o oferta personalizata, pleasee.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

anya ,mersi de informatie !
Cei de la Kusadasi mi se par mai omenosi la pret , deocamdata ne-am orientat spre Bodrum ,Kemer sau Kusadasi din cauza preturilor pt copii care in celelalte statiuni sint cam mari .
A fost cineva in statiunile de mai sus ? Pe care sa o aleg ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

anya ,gind la gind ,parca la Bodrum ma trage si pe mine ata .
buchon ,si eu vreau oferta , 7 nopti cu avion ,all ,4-5 stele ,o familie cu copil de 5 ani si o familie fara copil .Plaja privata si cu nisip .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io oscilez intre 3 hoteluri, toate in Lara-Kundu...DELPHIN PALACE, BARUT sau CONCORDE. Pe care sa-l aleg???

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput