vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Cristina, cred ca depinde gradul de ocupare al hotelului; anul trecut noi am cerut camera la parter; am avut o terasa mica, cu o masa si scaune, unde stateam seara dupa ce culcam copilul.
terasa dadea intr-o curte interioara, cu iarba si copaci, lasam copilul sa alerge in voie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Madau, o mie de pupici...si tie Clyo....multumesc mult...
atunci, cat mai putine de-acasa si profitat la maxim de cele 5 * si ultra all-ul inclusive pe care l-am platit, nu?

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete
www.flickr.com/photos/12803220@N00/" target="_blank">alte poze

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Si eu m-am mai linistit multumita fetelor care au fost.



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io-s din nou la mare..la noi de data asta

Camera am avut-o la et 8, n-am avut ce sa comentam ptr ca hotelul era full full...abia am gasit 3 camere una langa alta sa fim toti laolalta. Stateam pe hol la etaj seara, cu baby phonul langa noi

Noki n-am dat-o in roata, dar la noi la hotel era free. La clubul de copii era haios, dar sunt cam mici piticele ptr el..aveau tot felul de jucarii, dar pt astia mai maricei nitel

TANTARI..n-am vazut nici macar unul, dadeau cu nu stiu ce praf prin canalizari, si cred ca ii omorau pe toti

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

nu mai gasesc pagina cu site ptr vremea pe glob intr-o anumita perioada. mai scrieti o data va rog?
ptr samaritean/a.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=MEA|TR|TU008|ANTALYA&metric=1


e a mea floarea...

Eliza, cu placere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Buna, fetelor, m-ati ametit cu povestile despre Turcia, chit ca eu aveam asa....o chestie cu turcii, preferam Grecia. Totusi, cum n-am mai fost niciodata, lamuriti-ma si pe mine, ptr copii pana la ce varsta nu se plateste decat avionul? Adica concret, ptr fetele mele, de 5 si 10 ani, platesc ptr cazare si masa sau nu? Sau depinde de politica hotelului? Ptr concediul din acest an avem "alocata" o suma, si sa stiu daca depasesc sau nu, sa nu ma apuc sa caut pe la agentii.Am uitat sa va spun cam ce-as vrea: Antalya, AI sau UAI, dupa 18-20 august, vreo 7-8 zile, hotel 4-5 stele.

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

merci CLIO.
acu alta intrebare. unde e magazinul Primii pasi? Stiu ca at cand am fost la Baby expo dadeau pliante ca-l deschid. pe net nu au site. Ma scoateti si din asta?
Vreau sa cumpar miine neaparat-merg la botez- un leagan electric. nu m-am agitat ptr ca am zis ca o sa dam bani dar s-a schimbat macazul.
Stiu ca sunt out of topic.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am gasit.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Roxana ,copilul de 5 ani plateste doar avionul ,150 euro +taxa de aeroport , copilul de 12 ani plateste mai mult ,parca am vazut 400 euro +taxa .
Prietenii nostri cu un copil de 5 ani au platit 1640 euro cu tot cu taxe pt 7 nopti cu avion ,ultra all in Antalya ,5 stele in iunie .

Mergi la inceput