vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

roxa,nu erau f multi rusi la oludeniz.predominau nemtii si englezii,cand am fost eu.si ca veni vb de caldura,oludeniz e cea mai calda statiune.la mijlocul lui oct erau 34 de grade.prin ce agentie plecati si cu cat ati luat biletele?daca nu-i cu suparare?


ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Noi am platit avansul la Club Voyage Select in Belek l ainceputul lui septembrie. Pentru ca cei doi copii nu platesc decat avionul, ne-am dat in barci si am luat bilete in hotel cu vedere la mare, na

Acum sa vedem ce noroc avem cu charterul. Ati avut experiente neplacute privind schimbarea orarului de zbor?

Miki, mami de Andrei (1996) si Luca(2001)
Baietii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Aa! Deci se platea suplimentar daca vroiai sa-l lasi sub supraveghere.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Fisun nu e cu suparare, cum asa! am luat prin Tez tours, iar agentia este Alltur. pe mine nu ma deranjeaza caldura, altii fac fitze
Moniland ptr mine nu exista rusi cumintei, is o specie aparte

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Am platit si noi avansul pentru Bodrum - Hotel Golden Beach 4* AI, 10 zile (plecare 29 aug), charter, prin Alibaba.

Fetelor, ati avut probleme la avion cu bagajele de mana? E adevarat ca n-ai voie mai mult de 100 ml de lichid de pers.? (mi se pare infim, eu de obicei inghesuiam in bagajele de mana cat de mult puteam din cosmeticale si medicamente, care trag greu la cantar)

Copiii peste 2 ani (care platesc bilet) au dreptul tot la 20 kg de bagaj la avion?

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Candy, cred ca au voie cele 20 de kle daca au scaun separat in avion.

Miki, mami de Andrei (1996) si Luca(2001)
Baietii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

miria, la hotelul acela bay sitter era activitate cu plata.
roxanaz, ok atunci. Probabil ii sti mai bine pe rusi decat ii stiu eu.
miki, noua ni s-a amanat zborul. Initial era programat la 10,40 si s-a amanat pt ora 13. Am fost anuntati de agentia de turism cu o zi inainte. Dar de fapt am facut decolarea la ora 14. La intoarcere s-a respectat ora de zbor.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MONICA - N-ai auzit si cam ce preturi aveau?

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Miria, habar nu am ce preturi sunt. Eu nu am copii si nu m-a interesat. Cel putin daca mi-ai fi zis inainte ca intrebam.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hello fetele

Ieri seara m-am intors si eu din Antalya, am fost dupa cum stiti la Delphin Palace Deluxe....totul a fost SUPER!!!! Hotelul este impecabil, serviciile la fel, de masa nu ma vorbim, cred ca a fost o minune ca am venit doar cu 2 kg in plus
Mai nasol a fost la plecare ptr ca am decolat cu o intarziere de 2 ore, insa a fost din vina celor de la Blue Air, au pierdut culoarul de zbor din cauza intarzierii si a trebuit sa asteptam sa primeasca altul..in rest zborul a fost ok, n-am avut probleme.
Odata ajunsi acolo insa, ne-am relaxat complet si asa am si ramas pana la plecare, de altfel nici nu se putea altfel, avand in vedere serviciile.
Am primit patut tip tarc ptr bb free bineinteles, puteai sa inchiriezi si carut sau premergator daca nu aveai, mancarea a fost super si foarte multa, am avut in fiecare zi alt specific (mancare mexicana, sea-food, turceasca, chinezeasca, etc), bautura la discretie, cocktailuri cate vroiai, hotelul are vreo 10 baruri si de la toate puteai sa-ti iei mancare, bautura, fructe, etc. la anumite ore faceau "gauffre" cu diverse glazuri, cartofi copti, toast, etc..trebuia doar sa mergi sa-ti iei.
Picinele impecabile, in fiecare seara le curatau foarte bine, aveau si aqua park, piscinuta ptr copii, piscina interioara.
Plaja foarte frumos amenajata, ce mi-a placut mie cel mai mult a fost ca aveau si pe plaja si pe langa piscine niste bungalouri, amenajate cu saltea si perdelute(ca un pat cu baldachin) unde la ora pranzului puteai sa faci nani.
Gradina super de asemenea, foarte multa vegetatie si bine intretinuta.
Prosoapele de plaja le primeam dimineata, pe baza unor carduri primite de la receptie cand am ajuns. Tot cand am ajuns am primit fiecare bratari cu numele hotelului si pe bza lor aveai acces free peste tot, la salile de jocuri, restaurante, etc.

Aviz celor care merg la BOTANIK...hotelul face parte din acelasi lant hotelier cu Deplhin palace si vreau sa va zic ca arata super (cel putin din cate am vazut eu in mapa de prezentare de la hotel). Inclin sa cred ca si serviciile sunt la fel de bune ca si aici.

Daca mai vreti sa stiti ceva, intrebati-ma
Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput