vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Da, la bagajul de cala nu te intraba nimeni de sanatate Am carat si un cutit, un briceag si trusa de unghii - dar la cala. Recunosc ca anul trecut, la intoarcerea din concediu, baiatul meu cel mare avea febra si am avut antitermice la bagajul de mana dar nu mi-a zis nimeni nimic. Cat despre mancare, biberoane, borcanele - intotdeauna le-am avut in bagajul de mana si n-au fost comentarii. Unde m-or fi vazut cu doi plozi si au zis "las-o saraca"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fetelor eu maine la ora 8 am decolat, va tin la curent cu tot ce pot, o sa am laptopul la mine asa ca pot sa intru pe net. Tineti-ne pumnii sa fie totul ok

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Madau,concediu placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Madau, vacanta placuta

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete
www.flickr.com/photos/12803220@N00/" target="_blank">alte poze

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Madau, cancediu placut!!!
Anya, noile reglementari au intrat in vigoare undeva in septembrie, daca nu ma insel.
nu stiu cum va fi acum; am zburat de 2 ori anul asta si pot sa spun ca ne-au verificat la sange.
am vazut cum au scos din bagaje gel de dus, creme de corp, parfumuri.
maine plec afara la un curs si chiar am sa intreb cum e cu mancarea si cu medicamentele pt copii.
de-abia astept sa plec AMR 19 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Madau, iti urez si aici DRUM BUN si VACANTZA DE VIS!!!!!

Mirela - problema la Kemer ca ca este un munte inalt de tot in spatele statiunii si seara apune soarele dupa el si deci nu mai este soare pe plaja de pe la 18, ceea ce pentru familie cu copil mie nu mi se pare ok, ca doar atuncea e ok sa stau cu copilul la soare.
Noi mergem in Okurcalar, langa Alanya. Dar poti gasi hoteluri ok si in zona Antalyei si e mai bine dpdv al transferului, ca dureaza mai putin de la aeroport.




Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elle23 spune:

la Hotel Lara Beach din Antalya a fost cineva? poate imi puteti da si mie ceva detalii, nu stiu decat ce-am citit pe tripadvisor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Clyo, cred ca amr 18 ca la mine amr 19

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete
www.flickr.com/photos/12803220@N00/" target="_blank">alte poze

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

madau,vacanta placuta!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

elle23 citeste paginile anterioare, sau topicul precedent, imi amintesc ca a scris cineva. parca de bine despre hotel dar e rau ca se construieste in jur. mai bine cauta in paginile anterioare.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput