vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, eu de azi plec spre capitala de unde, maine dimineata, imi iau zborul spre Turcia

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Moniland, vacanta placuta ...si sa vii cu impresii...

Madau, si pe mine incepe sa ma streseze rau plecatul, dar ma gandesc...sau mai bine zis sper, sa ma simt bine acolo....apropos, cate kg avem voie?

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete
www.flickr.com/photos/12803220@N00/" target="_blank">alte poze

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Intrebare-intrebatoare?
Am gasit niste oferte tentante la 3* cu all-inclusive, dar cum o fi in Turcia la 3*?
Ma gandesc ca sunt si din aceia care au fost la 3* , doar nu toata lumea are bani de 4-5* ...

Vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mirela, in primul rand difera de la hotel la hotel, de la statiune la statiune.
Ocheste cateva hoteluri si pun intrebari exact pe acelea.
Rau nu are cum sa fie, doar ca nu vei avea atat d emulte faclitati ca la cele mai instelate.

Madau- in ce-ti impahetezi? Geamantan? troller? Ala nu e greu chiar el in sine?Ia baga amanunte, ca si mie-mi trebuie informatiile.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noki o sa-mi pun toate cele in 2 trollere (unul mai mic al Mirunei si unul mai mare al nostru). Sunt mai greute, chiar si goale, dar mi-e teama sa le pun in geanta ptr ca ne-ua avertizat aia de la aeroport ca exista riscul sa se rupa geanta si n-am chef sa mi se imprastie lucrurile prin cala. Asa ca mai bine mai putine dar in siguranta.

O sa le cantaresc azi si te tin la curent

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Am ochit Montana Beach Hotel din Kemer, 3* cu all inclusive.
Are preturi destul de bune din punctul meu de vedere. O fi Ok?
Nu vreau lux si nici servicii deosebite. Copilul meu are 11 ani; vreau o camera curata, o mancare buna si o plaja cu nisip.
Atat!
Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Madau, mie mi-au rupt anul trecut un troler nou nout. Nu s-au imprastiat hainele, dar la intoarcere am cam sta cu frica ca le adunam bucata cu bucata de pe banda
Noi am mers cu 2 trolere (sunt seturile cu 3 trolere si noi am folosit pe cel mare si cel mediu) pe care l-am dat la cala si cu 2 rucsacele + carucior copil cu acre am urcat in avion. Nu am reusit sa platim kg suplimentare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by anya

Clyo, eu l-am trecut pe lapte de vaca UHT. In Turcia, la all inclusive, dimineata e lapte la masa si pe la 7 il trimit pe al meu sot cu biberonul la "cantina" iar seara ma prezint cu biberonul la orice bar din complex si "fac plinul". Laptele de la bar e UHT, am vazut cutiile, dar e tinut la frigider si in camera il incalzesc. Iau cu mine o cana mica de metal si un fierbator mic (luat pe vremuri din talcioc). Anul trecut eram pe lapte praf si incalzeam putina apa plata...putin praf... si gata.

Anya



Stiu ca au lapte la masa dar parca nu as trece-o pe UHT...
ma descurc io, iau mai putine haine pentru noi (eu si sotul) si caram laptele.
oricum anul asta e parfum: fara borcanele, pampers si altele...
daca stau bine sa ma gandesc, mai mereu cand am plecat am depasit limita de kg la bagaje dar nu am platit nimic suplimentar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Fetelor,se pot transporta cu avionul medicamente?Parca se legau si de parfum din cauza ca e lichid.Nici nu ma gindesc sa ma duc fara nurofen.Vorbesc prostii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Poti sa le bagi in bagajul de cala si atunci chiar nu e problema. Din cate stiu eu, ca sa le trasnporti in bagajul de mana trebuie sa ai la tine indicatia medicului curant, cum ca iti sunt necesare ptr tratament...ori nu e cazul cred

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput