vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Anya stai ca m-ai pierdut pe drum...v-au dat duplex in loc de ce?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In loc de camera simpla (am platit 2 locuri) - si eram 4 - cu 2 copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Wow..., bravo lor

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

M-am trezit si eu sa citesc topicul asta la spartul targului.... ca sa zic asa. Azi am facut si noi rezervare pentru Turcia, plecam pe 8 iunie si abia astept.

Din experienta mea de pana acum:

- anul trecut am fost in iunie la Papillon Zeugma - totul a fost super si este o locatie pe care o recomand din tot sufletul. Locatia, mancare, piscinele, staff-ul - totul este super. Am fost cu copil de 2 ani si n-am avut nici un fel de problema in ceea ce priveste mancarea, distractia, dormitul;

- in septembrie, am fost la Club Megasary; este OK din toate punctele de vedere, mai putin camerele. Clubul este unul dintre primele construite in Turcia si asta se simte la camere care erau cam ... murdare. Am inteles ca urma sa le renoveze in iarna. In rest totul e super, mai ales curtea, vegetatia - absolut super.

- acum vreo 3 ani am fost la Bodrum, World of Wonders - e OK, dar cluburile din Antalya sunt mai frumoase.

Anul asta mergem, in iunie, la Rixos; tare sunt curioasa cum si de ce e asa diferit....

Gabi

Please think twice before you print out this message or any other document! We are all responsible for protecting our environment! YOU can save a tree...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Anya ,nu am eu noroc sa-mi dea duplex.Daca ar fi asa m-as abona la ei si pe anul viitor ,daca o sa-mi placa.Oricum nu veti afla ce mi-au dat pina in 15 sept cind ma intorc.Atunci nu voi mai avea internet acasa , dar, tot va scriu de undeva impresiile.
Viana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Madau,verisoara mea a fost anul trecut la Delphin,si a fost tare incintata.Si anul asta vroia sa mearga tot acolo.Cu acest hotel m-a atras in Turcia pt ca eu vroiam Italia.Mai aproape de mine ,perioada mai lunga si bani ceva mai putini.Dar,cind l-a intrebat pe directorul de la Alibaba ce-i recomanda,acesta a zis Miracle.Si asa vom ajunge la Miracle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Viana uite ce zice tripadvisor despre Miracle Resort: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d507978-Reviews-Miracle_Resort_Hotel-Antalya.html

noi oscilam intre Barut Hemera in Side si Lara Beach hotel in Lara...nu am mai fost niciodata in Antalya pana acum. sper sa nu ne strice prietenii nostri rusi vacanta....ca ar fi ultima oara cand merg in turcia

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita74 spune:

Buna si am fost in turcia 3 ani la rand dar in Kusadasi ptr ca noi mergem cu masina si copilul era mic,anul asta mergem in Antalya daca poate cineva sa imi dea si mie detalii despre hotelul "MIRACLE"as fii tare recunoscatoare noi am mers intotdeauna pe mana celor de la agentie si anul asta ne-a recomandat sa mergem la "MIRACLE".Stie cineva cum e la acest hotel.Noi plecam la sf.luni iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Luminita,pina acum ,ce am auzit despre Miracle, a fost numai de bine.Astept sa te intorci si sa-mi spui si mie cum este.Eu ma duc deabia in septembrie.
Viana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

si noi vrem sa mergem la miracle la sf lui sept.

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput