vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

M-am cam hotarat pentru Hotel BOTANIK, Alanya. Stiti ceva de el? A stat cineva acolo? Ma intereseaza pareri din interior, ca prezentare e dementiala, oricum.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

dar la Hotel Saphir (Antalia) a fost cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Gata, mi-au confirmat de la agentie ca am rezervarea facuta si la avion si la hotel. Pana la urma mergem la Papillon Belvil /Belek din 20.06.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Porumbita, si mie mi-a facut cu ochiul Saphir-ul. Dar din 2 locuri diferite - Vanta travel si Kusadasi-Fibula mi-au zis sa nu cumva...O parte din hotel nu e renovata iar pe romani numai acolo ii baga, de au rebuit aia sa-i mute a alt hotel.
Deci NU!Desi arata tare bine prezentarea lui.
Partea de vile am inteles insa ca ar fi decenta, dar e mai scump chiar ca la hotel, ori la banii aia gasesti si altceva mai bun, cum e Sidera de exemplu, care e super. Io la asta am vrut sa merg, dar pana la urma m-am hotarat pentru Botanik.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Si totusi ,la Miracle Resort nu a stat nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

noki lara multumesc de info... mie imi palce mult tot ce am citit de el. o sa incerc sa vad ce si cum e cu camerele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Incearca sa cauti si pareri ale celor care au fost la hotel..pe tripadvisor.com. Eu asa fac de obicei, gasesti acolo si poze, tot ce vrei

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Buna!!
A fost cineva cazat la Hotelul Kervansarag, din Lara????

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Merg de multi ani in Turcia, in toate variantele. Anul asta (ca si anul trecut) am ales o vila pe malul marii, in Davutlar (langa Kusadasi), pentru care platim 50 euro pe zi (are 6 locuri). Mancarea nu e o problema, cine a mai fost stie...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cristina am avut si noi pe lista Kervansaray dar am renuntat la el dupa ce 2 doamne de la Alibaba si Kusadasi ne-au zis ca..citez.."mai bine alegeti altceva, nu Kervansaray". De ce nu stiu..m-am gandit doar sa-ti spun sa fii pe faza sa te mai interesezi ce si cum. Daca vrei un pont bun...am inteles ca hotel Concorde ar fi super, mi-au spus toti cei care au fost acolo la vizionare (am inteles ca e facut anul acesta) ca arata impresionant

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput