vacanta in turcia

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

anya ,pleaca cu ispita ,eu am fost in Cairo si mi-a placut atit de muuult...
Deocamdata noi ne-am orientat spre 2 hoteluri : Samara in Bodrum si IC Santai in Belek ;a fost cineva ? Perioada e o mare necunoscuta pt ca sint probleme la servici .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

quote:
Originally posted by anya

Mi-au fost recomandate hotelurile din lantul Papillon. In special Papillon Zeugma. Ati fost careva pe acolo? Cum sunt?

AAA si out off topic, am vazut niste preturi pt all inclusive in Egipt, la Sharm El Sheikh, si pt 14 nopti e mai ieftin dact 10 in Turcia, in aceeasi perioada si tot atatea stele.

Anya



La Zeugma mergem si noi, intre 23-30 iunie.
Si da, in Egipt e mai ieftin, dar noi cand vom merge acolo, o sa mergem fara copii, ca sa mai si vizitam...In ce perioada vreti voi?

Laura si bebitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Anya prietena mea a plecat la Papillon Ayscha anul trecut, a fost super totul.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Laura, in iunie vrem.
Diana, la Samara am fost eu acum 2 ani si e fff ok. Intreaba-ma ce vrei sa stii si cu mare placere spun tot. Sotul meu ar vrea si anul asta tot acolo, dar eu sunt de parere sa mai incercam si altceva.

Deci ziceti sa merg pe varianta Papillon...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Eu ma duc in Lara la MIRACLE RESORT .Daca cunoasteti hotelul va rog sa-mi impartasiti si mie citeva impresii.Nu de hotel imi fac probleme ci de cum voi dormi eu si copii cu sotul,in aceeasi camera.Sforaie.Dar pt asta voi deschide un subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Viana, "negociaza" la receptie cand te cazezi. Poate te "lipesti" de o familly cu 2 camere. Cred ca 10euro nu sunt o suma mare pt linistea voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns razcara spune:

multumesc mult jasmine !!!
am ales turcia ca e mai ieftin in septembrie si cu oferta asta aveam si 2 mese plus optionale gratis, dar nu vreau sa merg intr-un loc imputit( ma refer la hotel).
Stie cineva o oferta buna de concediu, care sa nu fie mai mult de 350-400 euro, la single , septembrie, mare, 7-10 zile!Ca asta pe care ma axam eu cu minay a picat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerasu spune:

Pentru fetele care au zburat in Turcia cu copil mic (o sa aiba 2 ani si 8 luni in septembrie) se cumpara bilet de avion intreg sau se ia loc separat si se plateste doar un procent din bilet?
Si daca am voie sa iau medicamente cu mine in avion pentru cea mica? Trebuie sa le declar?

Referitor la agentii eu am gasit un turoperator pentru Turcia care mi-a oferit un pret cu 200 eur de persoana mai mic chiar si decat agentia Patriot, deci cautati ca agentiile isi pun adaos mare.

Gabriela, mama unui ingeras Bianca Maria (21.12.2004 ora 16:42)
http://photos.yahoo.com/simiongabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Buna Gabi, pot sa te intreb care e touroperatorul respectiv? Si pe mine m-ar interesa o oferta buna.
Pt bilet de avion noi am platit 67% din pret dar taxele de aeroport le-am platit integral.
Multumesc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am reusit sa rezervam la Delphin Palace, pe 4 iunie plecam, abia astept. Am gasit la Getica Travel, au preturi super bune si sunt turoperatori. Incercati si la ei, au oferte super ptr early booking, noi am platit 630 euro ptr o camera cu sea view.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput