Salariu banca

Salariu banca | Autor: simona_filipas

Link direct la acest mesaj

Am nevoie de ajutor intr-o problema.Am fost chemata la un interviu la o banca(ofiter credite)si nu prea stiu ce salarii sunt la banci.Nu vreau sa stiu suma exacta ci ceva aproximativ( cam intre ce sume se negociaza)N-as vrea sa pierd postul cerand un salariu mare sau sa ma accepte ...pe nasturi.Daca m-ati putea ajuta cu intervalele salariale v-as fi recunoscatoare.


Nimic nu este imposibil pentru o persoana perseverenta

Simona si Dragos Octavian

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Poate fi pe acelasi post un salar de 8 milioane (si tipa sta in banca de vreo 3 ani si acuma se gandeste sa ceara marire, referitor la asta am citit un banc zilele astea: Angajatul catre sef: S: mi-ati promis ca imi mariti salariul daca sunteti multumit de mine. S: cum pot fi multumit de cineva care cere marire de salariu?!) si un altul de 20 milioane. Cred ca depinde de experienta ta anterioara in domeniu, calificarile tale si de abilitatea cu care vei negocia.
Succes!
nu stiu sigur care sunt sumele-eu cred ca difera si de la o banca la alta si de la un oras la altul


Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Ma gandesc ca mai depinde si de banca. Din cate stiu eu Banc Postul da salarii foarte mari dar si volumul de munca este extraordinar de mare. Adica....pentru cine are familie nu se merita. Am o colega care a plecat de la noi(IFN) la Banc Post si nu are timp nici macar sa se vada cu sotul...lucreaza pana la ora 22-23.00.
Binenteles ca mai tine si de postul pe care te angajezi si pregatirea ta.

Mult succes



Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

De curand a fost o prietena la un interviu la BRD in Iasi.
I-a adunat pe toti intr-o sala si i-a lasat sa astepte vreo 2 ore, dupa care a inceput asa zisul interviu. I s-a zis ca salariul va fi de 880 lei si ca va lucra de la 9-17, dar cu posibilitati de prelungire pana la 18-19.. Din ce mi-a zis ea asta e salariul de inceput in banca, dupa vreun an doi se poate majora..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Marja salariala pt front office in medie e intre 1200-1500 RON net, back office 1.400-1.800 RON net, desigur pot fi si alte valori de aceea am spus in medie. Cred ca un venit de 1.200-1.400 RON ar fi destul de Ok pt inceput. Parerea mea

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

Multumesc din suflet pentru raspunsuri.


Nimic nu este imposibil pentru o persoana perseverenta

Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

alpha bank - aprox 1200
unicredit - aprox 1700
bcr - aprox 1800

mai depinde si de experienta si de "pile"


Elly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

helloooooooo...ce stiti despre salariile casierilor din banci???cam la ce suma s-ar ridica???e mult mai mic decat al celorlalti???

un an de convietuire-13 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CatXO spune:

Pt ofiter de credite:
pireus bank - 1500
carpatica - 1400
Pt casier un pic mai jos, cu vreo 200.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrutza4 spune:

sper sa nu va plictisesc dar...am mare nevoie de un raspuns de la voi daca ma puteti ajuta. am ajuns la BRD, la interviul final, eu fiind din provincie. aici nu s-a discutat salariul, nu mi-au facut o oferta, urmand a mi se face in cazul unui raspuns pozitiv.
DACA STIE CINEVA CAT POT CERE PTR. OPERATOR GHISEU UNIVERSAL? adik cel care ia banii.....
si daca NU va cer prea mult si dca se pricepe cineva sa-mi zica CUM sa rapund la intrebarea - "care este suma care se pliaza pe nevoile dvs?".

VA MULTUMESC DIN SUFLET!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

e vorba de BRD Finance?
daca da nu te astepta la mai mult de 900 ron + bonuri de masa!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput