*** Aspirante optimiste peste 35 ani - (10) ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Feli: ok,atunci iti doresc sa ai ovulatie numai pe dreapta si la prima IA sa se lase cu bebel.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Hello, ce mai fac pustoaicele mele?
Cand am vazut ca stati numai pe pagina 1, asa m-am bucurat! Inseamna ca toata lumea de pe aici a inceput serios planul bebe, asa-i?
Eu nu pot sa stau fara macar sa citesc ce mai faceti, mi-e atat de dor de zilele cand stateam de dimineata pana seara cu voi ca nu pot sa va spun.
IoanaTugs, felicitari pentru ca ai rezolvat cu histeroscopia! Acum bebe abia asteapta sa vina, daca i-ai facut loc!
nusy, mai ai putin pana la FIV, fii optimista si vei reusi!
feli, imi pare rau ca nu ai putut face ISA luna asta, sunt sigura ca acum fiind primavara se va muta ovulatia pe partea care trebuie si bb e pe drum
Avalon, intrucat te-ai hotarat pentru laparo, nu-mi ramane decat sa-ti tin pumnii ca sa reusesti sa ramai luna care vine - natural, corect?
aurel_cris, ma bucur ca nu mai ai fibromul, iti urez mult mult succes la FIV
Iulia, mai ai putin si vine bebe! Cred ca de abia astepti sa-ti tii puiul in brate. Vezi ce faci cu proteus ala sa plece mai repede.
Mai am niste pupici speciali pentru Mikilina si chivutamonica si pentru toate pustoaicele care ma stiu sau nu!


Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Bubulino, am si eu niste pupici speciali pt tine, stiu ca esti cu sufletul alaturi de fiecare dintre noi, si ne urmarasti, mai din umbra sau mai la vedere! Poate primavara ne va readuce tuturor speranta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Iulia, acum aflu ca e baietel . Sa-ti traiasca, sa fiti sanatosi -voiosi

Bey, numai cand imi imaginez papuceii Shericai cu toc cui, pamatuf si strasuri imi dau seama dupa papucii mei Schall ca intru clar in categoria Frailla ; unde esti copilarie, cu "papucii" tai cu tot?
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Pai eu ma chinui, fac lista, strig catalogul si voi? Nici un vot? Imi dau demisia!

Bubulino, bine ai revenit printre noi! Cand mai punem tara la cale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

IULIABRAILA sa-ti traiasca baietelul
BUBULINA merci,tu ce planuri mai ai????
la toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Avalon eu votai. Sa nu-ti dai demisiaPleaseeee! Te rog eu mumos sa dai o trimitere la capitolul trecut pe prima pag pt sunt fete care intra mai rar si nu mai gasesc cap.
Bubulina astept vestile.
Dj_mami Mai explica-mi inca o data cum e cu praful ala de sare care creste glicemia ca nu am inteles. Pe unde iau praful?
Shery astept raspunsul la cele 2 intrebari care ti le-am pus la cap trecut.
Nusy sigur din prima. Dra tb sa respecti reteta.
Liana ce mai faci olteanco? Tot cu?


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
Avalon multumim pentru noul capitol si sa dea Domnul sa fie foarte norocos!!
Bubulina_1 multumesc

Fetelor, eu am fost si ieri si azi la monitorizare si concluzia e ca am 4 foliculi intre 16 si 20mmm si endonmetrul de 6.5 in z10, asa ca daca toate merg bine, luni intentionez sa fac o IA. Ma ingrijoreaza doar endometrul cam micut zic eu, sper sa creasca, pentru ca altfel nu are rost sa fac inseminarea luna asta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

IULIA, braileanca mea draga, mai asteptam vesti despre strengar !

Miki, m-am executat si am pus linkul. Vezi ca Sheri nu intra pe forum in weekend.

Nusy, vad ca ti-ai facut temele temeinic, poate obtii premiul I cu coronita, asa din prima! Bafta multa!

Ioana, multumesc!

Va multumesc pt voturi, dragelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Bubulina: asa e,mai am putin...numai maine nu-i poimaine! Si promit ca voi fi optimista pana la capat!

Mikishor: sigur ca respect reteta...numai sa reusesc sa procur progesteroanele...

Avalon: pai mi-am facut temele,ca citesc zilnic cele doua subiecte de FIV( chiar daca inca nu scriu).Zici ca poate iau coronita din prima???? Pai tare as vrea,ca eu sunt silitoare de felul meu .Si ambitioasa..ca doar sunt taur..Ioana stieeee! Sa stii ca am votat si eu! Nota 10!

Ioana: maca iei? Sigur stii ca e buna la endometru!

Copilutz: tu nu mai zici nimic? Valabil si pentru Nasha4us, Noela, Nucutza...
Vad ca si olteanca someaza! Olteancoooo! Ce fac bebeii?

Mirela: cum te simti? Ceva semne bune???Tin pumnii!

Andra: ????

Nusy

Mergi la inceput