Aradence minunate! (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, nu fi suparata, suntem alaturi de tine.
Si eu sunt suparata ca nu-i mai trece raguseala Adelinei, nu-i foarte ragusita, dar nu-i vocea ei si nu-mi place. Vom continua saptamana aceasta cu tratamentul de la homeopat si apoi vedem cum e, luni trebuie sa-l sun iar.






Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Va pup si multumesc. Nu vreau mila, ci doar vroiam sa va spun ca nu sunt ok, nu va pot spune motivele deocamdata. In fine.

Bogdi e ok, papa bine, nu f mult cantitativ, dar inca nu a facut mofturi la nimic.
Maine mergem la vaccin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, succes pe maine la vaccin.
Nici Adelina nu papa mult, azi chiar a mancat foarte putine cereale, ceea ce ii placea cel mai mult. Mar nu vrea si azi am incercat caisa din borcanel si si-a facut greata cu ea, n-a vrut deloc.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau fetelor!
Mi-am facut putin timp liber atat cat sa intru sa va pup si sa-i spun Flaviei ca indiferent ce s-a intamplat noi suntem alaturi de ea!
si Alinei ca pup dulce gatutu Adelinei sa nu mai fie ragusita

No gata ca iar raman in urma cu treaba!



Nou stil de viata
Cookie-Alma-Ina-Claudelu
ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata,

Nu am avut somn asa ca sunt pe aici. O sa iesim putin ca trebuie sa merg la scoala sa-mi platesc taxa de examen.

Carmen, disertatia o am la contabilitate, Efectul variatiei cursurilor monedelor straine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

LA MULTI ANI FLAVIA! scuze de intarziere....iti doresc din inima numai bine,multa sanatate ,sa ti se implineasca toate dorintele,sa fiti fericiti toti trei si de ce nu si in o alta formula cu o surioara pt bogdanel.capul sus pana la urma trec toate,daca te pot ajuta cu ceva sa nu eziti sa ma contactezi
la toate fetele o zi buna va doresc,nu stiu ce fac in ultima vreme dar nu mai am timp.tocmai eu aia care vegetam non stop.

alina 21+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Flavia, la multi ani fericiti! Orice ar fi, un pupic de la mine si copilasi sa mai treaca un picut supararea!

Pruncii mei sunt amandoi racici si cu un pic de febra, si eu nu prea apuc sa ma odihnesc... No asta e, or trece si zilele astea mai dificile.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete


Lamaitele: Andre_ea, Adameasca, Olim, DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

diana multa sanatate copiilor!si eu am racit...bag homeopate, deocamdata vad ca doar nasul semnalizeaza,poate reusesc sa scap cu atat.

alina 21+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana , multa sanatate la copilasi
Alina m, erau salopetele, bluzite, body si chilotei la Teba.Paloma e in Piata Avram Iancu inainte de banca Tiriac.
la petrecerea a fost fain. De abia l-am luat pe Tudor de acolo. Am plecat ultimii si sarbatoritul a trebuit sa vina cu noi cu masina. Tudor ar mai fi vrut sa urce la el

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Vreau sa intreb fetele care sunteti in CIC si primesc indemnizatia pe card, spuneti-mi si mie in ce zi a lunii intra banii in cont?

Poze

Mergi la inceput