Pestisori, pestisori...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Vreau sa urez si eu LA MULTI ANI! unei mamici si prietene desosebite! Alina (patriciaR) Sa fii santoasa mami de Anastasia si sa ai parte de tot ce este mai bun pe lumea asta!

Beatrice, mami de Alex pifos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata !

La multi ani , pestisorilor sarbatoriti !

Mamica dubla de baietei , Elyanna , ce face oare ? S-a intors acasa cu bebei ? Cum o fi reactionat Elena ? Multi pupici !

Charlie, te astept !cand ajungi acasa !

Mirela, ma bucur ac te-ai distrat ..abia astept sa vad poze!

Va imbratisez pe toate si numai bine !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

la multi ani oanaralu!

la multi ani si tatalui meu, care implineste azi 65 de ani!!


alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

La multi ani Salisa!!! cu o mica intirziere dar mai bine mai tirziu decit niciodata...sa fii sanatoasa, iubita si mereu implinita! sa te bucuri de puiul tau mic si sa ai un an asa cum ti-l doresti!

pupicei la pestisori! si eu sunt curioasa ce-o face Eliana...

Auziti mai pestici, si voi aveti asa o perioada cind simtiti ca stati pe loc, adica stagnati pe anumite planuri?eu asa un sentiment ca nu ma pot misca, parca cineva nu ma lasa sa inaintez...nu stiu daca m-ati inteles...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Multumesc mult dragi pestisori de urari!
Am avut o zi superba, in care am primit o gramada de telefoane de la parinti si prieteni, am avut si cativa musafiri,am desfacut multe cadouri si am incheiat-o intr-un irish pub unde am ascultat ceva muzica irlandeza si am baut un pahar de vin impreuna cu sotul si Anastasia mea

Imi cer scuze ca nu mai reusesc sa felicit individual fiecare pestisor, dar ma gandesc la voi!

La multi ani fericiti si impliniti tuturor pestisorilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

la multi ani simi si elly!!!


alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumesc mult de tot
Am ajuns acasa azi, pe la 3... si acum astept sa se trezeasca teroristii, sa le dau sa pape...
Mananca lapte de la mine, dar din biberon... Sunt mici si pitici asa ca nu-i mai obosesc la san si in plus nu stiu cat timp voi avea pentru amandoi. Decoamdata stau bine... am pentru 4 ca ei...
Eu ma simt foarte bine... mi-au trecut toate cele cat am stat in spital. Nu mai zici ca as fi avu vreodata burta sau ca am vreo taietura...
Elena a reactionat foarte bine pana acum... e foarte incantata de bb-ei ... i-a pupat... i-a mangaiat... a topait pe langa ei, de mi-a stat inima in gat...
Cam asta ar fi pe scurt. Evident ca n-am citit din urma... dar zilele astea o sa am timp intre doua alaptari.

a..... si La multi ani pestisorilor!




Eliana (36 sapt.) cu Mihai & Andrei
www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena (23 octombrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Salisa, Anelis,oanaralu,simi,elly !!Scuze mii dar eu restanta ca de obicei.sa fiti sanatoase si sa va bucurati de cei dragi!!
Eliana imi place starea ta de spirit!ma bucur ca te-ai refacut repede. pupici si te asteptam cat mai des.Cred ca e minunat!!Abia astept sa ne arati si poze.
Mirela unde esti?Spuneai ceva de niste poze?
Emilly iti doresc sa iesi cat mai repede din starea asta.
va pup si va invit sa vedeti
www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4367888&IID=151676029" target="_blank">cateva poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Zapacita, cum sunt, ieri n-am bagat de seama ... Acum am vazut titlul subiectului. multumim mult de tot... nici nu stiu ce sa mai zic...

Nally ce-i cu tine? Sper sa fi trecut toate cele... offf Mai ales ca maine e ziua noastra...

Apropos de zodia pestisorilor... citeam ca pot avea premonitii... na' ca am zis ca nasc pe 3 martie si asa a fost... Coincidenta sau nu, acu' toata lumea care stia, imi spune sa am grija ce imi doresc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Dragi pestisori ,imi cer scuze pentru ca nu v-am felicitat de zile bune.O spun acum"La multi ani! tuturor sarbatoritilor de zilele trecute...Multumesc tuturor pentru urari..din pacate pentru mine ziua mea de nastere sa transformat intr-un cosmar...Un baietel din grupul copii cu nevoi speciale sa stins din viata...
Va rog sa intrati si voi pe pagina lui si sa aprindeti cate o lumanare...
http://www.roby.memory-of.com/
va multumesc si va imbratisez

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput