Clubul nurorilor (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hy,
multumesc pt urari !!!!
LA MULTI ANI NURORILOR!!!!



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

5 sapt


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza fetelor! E vineri !


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Woaw incep sa apara noricile, ca ghioceii din zapada?!!
Haideti mai fetelor, treceti la taclale!
Eu de 2 zile stau in pat cu o raceala care nu ma lasa in pace de loc. A fost o chestie f cidata, miercuri nu am avut nimic si seara de la 8-11 deja ma pusese la pat. Cred ca sistemul meu imunitar e varza. acum stau in pat si pap la greu fervex, rinoalersin (ca altfel nu pot respira) si strepsils cu miere si lamaie.
Si aveam planuri pt weekend

briza_marii
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata fetelor1
buni - wellcome back
briza- insanatosire grabnica
cine vrea o portie de macinici?
eu mancasi deja 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

nico si eu am mancat ditamai portia. avand in vedere ca ma doare gatul, am mare noroc cu mucenicii. Oricum eu sunt moarta dupa ei, asa ca bag la greu..yumy
Aseara am vb si cu Razuca: a zis ca are ditamai burtica, ca bebelina nu are stare deloc. Abia astept sa imi treaca raceala, sa ma vad cu ea si sa ii pozez burtica, sa va arat cum mai e viitoarea mamica.

Mai, fetelor, ce ar trebuii sa iau ca sa imi mai cresc sistemul imunitar si sa nu mai racesc asa repede? Vreau ceva incercat de voi, ca asa pe gugalici am gasit eu una alta...

briza_marii
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

briza sanatate! Pentru imunizare nu stiu ce sa-ti recomand, n-am facut niciodata efectiv. Pe termen lung e odihna suficienta, sa mananci multe fructe, legume. Noua nu ne lipseste din regim sucul natural de portocale si pana acum am scapat de raceli. Plus pe mine personal ma ajuta mult mersul la mare. Mai stiam ca spirulina ajuta la intarirea sistemului imunitar, dar n-am incercat-o.

Fetelor, weekend fain va doresc!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

sal

we placut tuturor

camelia abea astept sa inceapa si emma sa gangureasca, pana la poezii mai e, dar si un singur zambet face cat toate declaratiile de dragoste.

briza pt reglarea ss imunitar ff buna este o cura cu spirulina

nico si mie imi plac macinicii. iari si azi numai din astia am mancat si cat e mai gasesc cred ca mai cumpar 2 pungi ca sa mai fac o tura.

buni bine ai revenit. offff naspa cu sefu' in birou.

alinutza tu ti-ai mai cautat alt job?

de sun mai stiti ceva? cum se mai simte?

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Aly eu nu beau suc, in schimb sunt dependenta de fructe. Nu pot sta o zi fara fructe. Acum am: mandarine, lamai, banane, mere gold si kiwi. Sunt puse si pe langa fructiera ca nu mai au loc, dar sigur pana luni nu mai e nimic
Eu stiam ca spirulina se lua pt protejarea ficatului. sora mea a avut hepatita A acum 3 ani si, periodic mai face cate o cura de spirulina. Dar dc voi ziceti ca e buna si pt sistemul imunitar, ma duc sa imi iau si eu.
A, Marina cineva a vrut sa imi arate ceva dintr-un filmulet de pe DC si te-am vazut , erai graviduta si apoi cu Emma. Mi s-a zbarlit pielea pe maini, tare frumos filmuletul vostru cu burtici si apoi mamici

briza_marii
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

asa e briza, e superb filmuletul. eu bocesc de fiecare data cand il vad.

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Georgrafia femeii:
Intre 18 si 21 de ani o femeie este ca Africa sau Australia. Este jumatate descoperita, jumatate salbatica si natural de frumoasa, cu tufisiuri ce imprejia o pauzasc deltele fertile.

Intre 21 si 30 de ani o femeie este ca America sau Japonia. Complet descoperita, foarte bine dezvoltata si deschisa comertului in special cu tari cu bani sau cu masini.

Intre 30 si 35 de ani, ea este ca India sau Spania. Foarte fierbinte, relaxata si convinsa de frumusetea sa.

Intre 35 si 40 de ani o femeie este ca Franta sau Argentina. Ea poate ca este pe jumatate distrusa din cauza razboiului dar inca poate fi un loc de vizitat caldut si placut.

Intre 40 si 50 de ani, ea este ca Yugoslavia sau Iraq. A pierdut razboiul si este vanata de greselile trecutului. Reconstructia masiva este necesara.

Intre anii 50 - 60 o femeie este ca Rusia sau Canada. Foarte intinsa, linistita, cu granitele nepatrulate si climatul neprimitor si rece.

Intre 60 si 70 de ani o femeie este ca Anglia sau Mongolia. Cu un glorios si atotcuceritor trecut dar fara nici un viitor.

Dupa 70, ea devine Albania sau Afghanistan. Toata lumea stie unde este dar nimeni nu vrea sa se duca la ea.





Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput