McDonald's sau Kentucky Fried Chichen ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

McDonalds's... desi doar de doua-trei ori pe an...


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre

************************************************
Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

De cand sunt insarcinata, Subway la greu, dar recunosc ca ma mai scap din cand in cand si la Mc sau Burger King, depinde care e mai aproape.


Nana, 11+
In asteptarea lui
Bebe la 9 sapt si 4 zile.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Inainte sa raman gravida nu mancam de nicaieri, de cand sunt gravi poftesc ca o nebuna, mananc la kfc pentru ca macar e o carne pe care o vezi si are doar o crusta de chimicale, dar cartofii parca sunt mai buni ca cei de acasa (unde oricum nu mananc prajit! hi!hi!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Inainte sa raman gravida nu mancam de nicaieri, de cand sunt gravi poftesc ca o nebuna, mananc la kfc pentru ca macar e o carne pe care o vezi si are doar o crusta de chimicale, dar cartofii parca sunt mai buni ca cei de acasa (unde oricum nu mananc prajit! hi!hi!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

aripioarele de la KFC .chiar vineri am bagat o portie.imi plac la nebunie, dar incerc sa mananc cat mai rar ca stiu ca nu fac bine deloc.
fetele insarcinate cu pofta de KFC aveti grija ca sunt foarte picante si nu e bine sa mancati picant (creste riscul de avort spontan, pot da contractii).


Mcrissa in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

E singura mancare picanta pe care o mananc! Si nu ma pot abtine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Kentucky Fried Chichen !!!!

Noroc ca sunt slabutza din fire, ca altfel s-ar vedea cat de mult imi place!


Iulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Nici unul


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

ajutor ptr alexandru
Ajutor pentru Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DienutaS spune:

Crispy Strips de la KFC cu muuuuuuuuuuuuuult sos glen.Dar, foarte rar, o data la cateva luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

si eu tot pt.KFS votez, cu toate ca merg foarte,foarte rar, poate 1 data de 2 ori pe an.

o zi minunata,
Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput