Viata sexuala dupa ce vine bebe?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Exact asta am vrut sa spun si eu.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Deborah, baga-l tu in seama, cand nu o face el, o sa lase calculatorul daca il ataci ...si varianta cu salteaua jos e buna!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Mai bine seara il lasi in pace cu graficele lui si incerci prin metode variate sa-l prinzi dimineata in capcana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Io zic altceva:
In weekend in miezul zilei cand doarme bebe.
Decuplezi telefonul si gata:)





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Ok...planul meu este pentru femeile secolului 20...de actiune...nu pentru cele ce le apuca ora 1100 in pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Eu cred ca cel mai bine este sa uiti de ora/loc/etc. Cum prinzi ocazia favorabila - trosc! Iar daca nu o prinzi atunci o creezi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

In timpul zilei isi gaseste de lucru pe ici-colo, mai bate un cui.......dimineata e cel mai bine...nu are taurul unde sa fuga.
In plus weekendul e 1 pe saptamina iar diminetile sint 7.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adria_ spune:

--------------------------------------------------------------------------------
Mai bine seara il lasi in pace cu graficele lui si incerci prin metode variate sa-l prinzi dimineata in capcana.

ce idee buna....Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Cam asa am fost si noi o perioada (si inca nu avem copil!), o faceam uneori fiindca "hai, ca a trecut o saptamana si in nu stiu ce revista scria ca e nasol daca trece mai mult de o saptamana fara sex".

Mey, faceti ce simtiti si nu ce spun teoriile ca trebuie sa faceti! Si - mai important - radeti mult impreuna, inclusiv unul de altul, asta apropie mai mult decat sexul.

Relax


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre

************************************************
Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Cica exista ceva care apropie si mai tare! Da' nu zic ce ca am oripilat destul panselutele. Si oricum nu stiu daca ar fi aplicabil in cazul asta... desi ... mai stii?...

Mergi la inceput