Carti electronice pentru copii si mamici

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns patou spune:


www.4shared.com te contectezi cu

nume de utilizator: desprecarti@yahoo.com

parola: romania




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinush spune:

Multumesc, patou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

ma bucur pentru bratele deschise si generozitatea aratata prin intermediul acestui subiect.

am primit de la nasa copilului meu, mai demult, un cadou, peste 900 desene disney de colorat pentru copii. pentru ca folderul este mai mare de 25 MB, am atasat primul grup de 9 fisiere in format zip. daca cineva le poate accesa, as fi recunoscatoare, sa stiu ca s-a putut descarca. daca nu, am sa incerc alta varianta.
abia acum am descoperit subiectul. mai bine, decat niciodata. oricum, sper sa bucure ingerasii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Un link pt desene?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

am trimis desene de colorat pentru cei mici pe desprecarti@yahoo.com
am reusit sa trimit si al doilea email, cu restul de desene disney de colorat pentru cei mici, sa incante, mic si mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Link-ul nostru favorit:
http://www.coloring-book.info/coloring/

Distractie placuta la colorat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui 3x3

am trimis desene de colorat pentru cei mici pe desprecarti@yahoo.com
am reusit sa trimit si al doilea email, cu restul de desene disney de colorat pentru cei mici, sa incante, mic si mare!


Am fost neatent. Scuze. Acum am vazut mai sus la patou.
Am sa fac upload si eu din ce am. Punem de-o biblioteca virtuala din cate vad. Super.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorelaim

Link-ul nostru favorit:
http://www.coloring-book.info/coloring/

Distractie placuta la colorat

Lorelai

As a woman, I have no country
As a woman, I want no country
As a woman, my country is the whole world.
Virginia Woolf


multumesc pentru linkul dat. probabil ca sunt cu miile. iar cele pe care eu le-am trimis tot posibil sa fie extrase de pe acest site. nu cunosc sursa, as fi mentionat-o, insa iti multumesc pentru link.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

3x3 - Cu multa placere
Marius - De mult ma tot gandesc sa rog un moderator... sa ne faca un micut serviciu... Ar fii extraordinar daca acest subiect ar putea fii pus "sus" sa poata fii vazut si accesat de cat mai multi forumisti care doresc sa acceseze informatiile de pe 4shared... crezi ca ne poti ajuta? Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da, se poate insa va trebui un picut reorganizat, simplificat. Am sa ma gandesc cum anume. Am insa o problema (mare) de principiu, care se numeste "drepturi de autor". Recunosc ca in clipa de fata trebuie sa reflectez la acest aspect.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput