Carti electronice pentru copii si mamici

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinaro spune:

Va multumesc foarte mult pt carticele...in special pentru Luna Betiluna si Dora Minodora, era o cartcicca atat de draga mie in copilarie...chiar ma gandeam zilele trecute la ea si uite ca am si gasit-o.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Buna. As dori si eu Kuzma, Kay - Intelege-ti copilul, daca se poate, bineinteles.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiuras spune:

Caut cu disperare de foarte mult timp "Intre parinte si copil " de Dr. Ginott Haim. Daca il aveti va rog sa-mi dati de stire pe PM ca sa va dau email-ul. Daca cuiva ii prososeste il cumpar. Deja am o obsesie pentru aceasta carte. Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui aiuras

Caut cu disperare de foarte mult timp "Intre parinte si copil " de Dr. Ginott Haim. Daca il aveti va rog sa-mi dati de stire pe PM ca sa va dau email-ul. Daca cuiva ii prososeste il cumpar. Deja am o obsesie pentru aceasta carte. Va multumesc!

buna, nu ai PM activat, asa ca o sa o urc pe 4shared, o iei de acolo, in folderul Cresterea copilului - subfolderul Psihologie - copii, parola si username-ul il regasesti citind acest topic

Hainute NOI din Anglia
Y! alia_muadib

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Graviduta

Buna. As dori si eu Kuzma, Kay - Intelege-ti copilul, daca se poate, bineinteles.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)


am pus-o eu pe www.4shared.com

Hainute NOI din Anglia
Y! alia_muadib

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiuras spune:

Multumesc mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepina70 spune:

buna fetele ce bine ca v am gasit pe aiciare cineva cartea Calatoriile lui Apolodor de gelu naum? as vrea s o scot la imprimanta ptr copilul meu ptr mai tarziu

Pepina,mama de Carla,corcodusa mami´ draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Buna ziua, multumim tuturor celor care daruiesc informatii si cultura . Cunoaste cineva vreun link de unde se pot descarca niste carticele pentru copii, in limba spaniola?

Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corinaa spune:

Buna.
va rog sa imi spuneti si mie pasii pe care trebuie sa ii fac ca sa pot s adescarc si eu carti de pe web de la dresele date de voi.
Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamagea spune:

buna,imi doresc foarte mult cartea cu ciopartila.o are cineva?

Mergi la inceput