DR.COCEI

DR.COCEI | Autor: roxy-bamby

Link direct la acest mesaj

SALUT ! va pup pe toate fetele care sunteti in aceeasi situatie ca si mine.Spuneti-mi si mie cine a facut IA cu dr.Cocei la Giulesti sau la alt Cab.particular si ce sanse ati avut?
Eu am fost la Dr.Dracea si acum m-am mutat la Cocei sa vad cum este...
Imi doresc foarte mult un bebe si sper sa ma ajute Dzeu si pe mine si pe voi sa ne implinim visul de a deveni mamici.
Am facut laparoscopie , nu a fost f.rau si am asteptat dar nimic.Acum vreau sa aflu mai multe despre pasul urmator dar...
Va pup dulce si mai vorbim!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Roxy-Bamby, eu am facut 9 inseminari la Giulesti iar Dr.Cocei a fost responsabila de prelucrarea materialului. Tipa mi se pare super OK din punct de vedere profesional. Eu am avut cu ea o experienta personala nu foarte placuta: ma stia foarte bine insa cand am facut primul FIV si am rugat-o sa ma 'preia' avand in vedere trecutul nostru comun, mi-a spus ca nu este ea 'de serviciu' la laborator in acea saptamana si asta a fost. Insa asta nu inseamna asa cum spuneam, ca nu e un bun profesionist. Sunt foarte multe fete care au avut reusite cu ea.
iti doresc mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiama spune:

Roxy,

Eu am avut o experienta pozitiva cu Cocei, in sensul de DOUA reusite din doua cu ea. Una la Giulesti si alta la CMU.
Din pacate am pierdut ambele sarcini.

Am mai facut o inseminare cu Bekir si nu a reusit, desi totul arata bine.

Asa ca acum as vrea sa incerc si la cabinetul ei particular.
Stie cineva detalii, a fost cineva acolo?

Mie mi se pare f buna la prelucrarea materialului, restul e ca o injectie, ca daca ma supar mi-o fac si singura!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Si cum procedati sa ajungeti la ea?Aveati numarul ei de telefon si o sunati sa-i spuneti ca vreti sa va intalniti?Vreau si eu sa trec la ea si nu stiu cum.


ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo28 spune:

Buna fetelor!
As vrea sa fac si eu IA (incerc sa raman gravida de mai bine de un an) si nu ma hotarasc la ce doctor sa merg. Am auzit si eu de doctorita asta de la alte fete si toate vorbesc foarte frumos despre ea. As vrea sa incerc sa ma duc si eu la ea, dar nu vreau sa ma duc la spital ci la cabinetul ei. Aveti cumva adresa cabinetului sau nr. de tel.?
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

numai cu vorbe de lauda pt. dr. Cocei!Cele interesate o gasiti mai usor la cabinetul Nord Medica din Calea Grivitei 156, sc.D,et.2,ap108, tel:2231906 are peogram doar martea si cam in 3 saptamani obtineti programare!Stiu ca mai este si la cabinetul particular al prof. Marinescu dar nu stiu adresa, doar un tel:2243127!Bafta multa si sa va realizati visul cat mai repede asa cum sper si eu!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

...am gasit si adresa: Marinescu Medical Center- Str. Aviator Mircea Zorileanu nr.44!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiama spune:

Multumesc Antosit pt adresa. O sa merg si la ea oricum chiar daca mai sunt si la CMU.

Mi se pare ca e sufletista, inca nu are tone de pacinte care sa o dezumanizeze.



Mergi la inceput