FIV in Ungaria (9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

daniela mersi frumos!! sa fie cum zici tu. Eu cred ca ti-e foame de la BB, ca Elevit si eu iau si nu mie foame!!Tu cum te simti?? Bebica ce face?mamica si burtica
dariaioanama bucur ca ai analizele ok. Parerea mea e : daca Zadori nu ti-a zis nimic atunci sa nu iei!! Stie el ce face si pana in 05.03 nu mai e mult.
mariaa28ma bucur ca ti-a raspuns Dr. zadori!! Analizele erau puse pe prima pagina!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pup unguroaicele!
Pussi ai un PM!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna, fetelor si bine v-am regasit la un nou capitol! Sa speram ca va fi cu noroc pentru toate care urmeaza sa faca FIV in aceasta perioada!

Pussi, Cenusareasa sa fie intr-un ceas bun si sa mariti lista reusitelor
Liana ce faci,te asteptam cu vesti, sper ca esti bine!
Mirelus poate ne ajuti si tu cu informatii despre ce mijloace de transport ar fi din Szeged la Timisoara, te rugam
Daria daca dr. Z a spus ca analizele sunt bune si ti-a dat OK-ul pentru tratament, cred ca poti sa-l incepi linistita, cum a zis si Pussi! Dar care sunt valorile de ref. trecute pe buletinul tau de analize pt prolactina, ca difera de la un laborator la altul.

Va pup pe toate!

Ioana



Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

teacdrn nu facem IA ca nu avem cu ce adica sunt 7 milioane din care 2% mobili si 3% forme normale
daniela76 si eu cred ca bebe cere de mancare
maria28 vezi ca ti-a raspuns? aceleasi analize ni le-a cerut si noua si in plus cariotipul
si apropos de analize,am luat rezultatul la hormonale si sunt ok ,in limite normale,ufff mai am nesuferita de chlamydie pe cap,saptana viitoare repet testul
pussi ai un PM

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor care dintre voi este din Bucuresti si mergeti la clinica in Ungaria saptamanile urmatoare?Am si eu nevoie de un curier....ca si Cenusareasa ( de la care astept raspuns ).Multumesc!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi multumesc .
Conelianeli succes la analiza, sa iasa super.
Dariaioanaxx mai ai un pic. Felicitari pentru analize, sper ca si ale sotului sa fie bune.
Maria28 aceleasi analize ni le-a cerut si noua. Succes
Liana ce mai faci? Cum iti mai este?
Daniela pe mamica si . Multa sanatate!

Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sunt mai bine..
Mirelush acum vazui ce am scris..vai de capul meu..pachetul nu a ajuns mama..da io m'am grabit sa scriu..il astept poate o ajunge azi..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Liana mai sangerezi ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturooooooooBB din butica nu au intrebat azi de mine???Tin pumnii sa fie bine!!!
Irlandeza astept si eu valoare ta!!
ioana 76, cornelianeli
gabitusa inteleg ca esti cam...asain urmarirea mea si a cenusarasei

gravidutelor am si eu o rugaminte..urmatorul capitol sa-l deschideti una dintre voi!! Sa-mi poarte noroc am eu un fluturas pe creier ...

PUSSI

Mergi la inceput