Va place sexul oral(sa dati)?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Nu am vrut sa reiasa ca imi e sila de partener pentru ca nu e adevarat!
Ci pur si simplu numa de instrumentul cu pricina!

quote:
Originally posted by Elise

quote:


[quote]Iti raspund direct, pur si simplu mi se pare scarbos!!!
Pai nu face pipic cu ...instrumentul ala?

Ba da.
Dar cind il saruti pe buze te gindesti ca pe acolo vomita?
Nu stiu cum poti sa te apropii de un om de care ti-e sila....

Elise & BBLisa



mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Daniela , na , m-ai prins , dar nu tiam alta firma cu renume . Cand am zis de cristal ma gandeam la baia Mihaelei Radulescu si era prea mult sa fac referire la mobilierul ei din bambus si mai stiu eu ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by nume


Sper sa nu degenereze totusi subiecul :)

nume



Poa'sa degenereze, no problemo. Si asa..e atit de rar! A mai fost dar...de fiecare data e altfel, cred ca e de la planete, incalzirea globala, bursa, implicarea eului in "noi" etc.

Editez: am de calcat un munte de rufe si nu exagerez cu "muntele", aveti idee cu ce idei plec acum sa le calc ( urasc sa le calc! altfel decit in picioare!) cind voi vorbiti aici despre flori, cristaluri si ciorbe?



Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by giulia71

Nu am vrut sa reiasa ca imi e sila de partener pentru ca nu e adevarat!
Ci pur si simplu numa de instrumentul cu pricina!



eu stiu...in cazu' asta poate ar trebui detashat "instrumentul cu pricina", iti strica barbatu'...

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

XIO, de igiena nici nu se pune problema, ok !
Vorbeam de mine, e ceva in mintea asta ingusta care ma impiedica sa ma apropii cu gura de...instrument!
Ce sa fac, sunt "altfel"?

quote:
[


Referitor la pishu si penis , pai se practica exul oral tocmai pt. ca exista o igiena a organelor genitale. In plus , gura noastra este cu mult , ult , dar uuult mai "murdara" decat anusul , uretra. Cu muult.
Nu zic asta ca sa te conving de ceva , iti spuneam doar pt. ca am mai auzit chestia asta cu pishi si ...number 2.





mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

No way...
Orice, dar pana la detasharea "impacaciutorului"!

quote:
Originally posted by Elise

quote:
Originally posted by giulia71

Nu am vrut sa reiasa ca imi e sila de partener pentru ca nu e adevarat!
Ci pur si simplu numa de instrumentul cu pricina!



eu stiu...in cazu' asta poate ar trebui detashat "instrumentul cu pricina", iti strica barbatu'...

Elise & BBLisa



mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by Elise

quote:
Originally posted by giulia71

Nu am vrut sa reiasa ca imi e sila de partener pentru ca nu e adevarat!
Ci pur si simplu numa de instrumentul cu pricina!


eu stiu...in cazu' asta poate ar trebui detashat "instrumentul cu pricina", iti strica barbatu'...



E o idee preconceputa, in fine nimeni nu poate fi fortat ca pana la urma sa constate ca se poate sa-i si placa. Subiect intitiat de o doamna si se face referire la "felatie", dar daca o luam si pe partea cealalta, oare barbatilor le place sa faca sex oral? Sau de ce fac? Lor nu le "este sila"?
Giulia, daca-mi permiti o intrebare, de partea ta sexuala ti-e sila? Ca pana la urma organul cu pricina se atinge de ea, banuiesc.


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by nume

Alex2, ai sa te miri dar nu cred ca exista multe persoane pe forum care sa nu stie chestiile alea.

Ai sa te miri tu cum m-am mirat si eu. Sunt si persoane care nu au in clar "chestiile astea". Si de aici si prejudecatile. Credem ce vedem in filmele "alea porcoase" (citez), credem povestile de groaza auzite pe la prietene la o cafea si atunci tragem concluzii deloc realiste.
Dar toate astea e clar ca au fost mult discutate....

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Nu Alex, nu cred ca imi e sila, chiar imi e draga dar nici nu am pus niciodata gura pe ea

quote:
[Giulia, daca-mi permiti o intrebare, de partea ta sexuala ti-e sila? Ca pana la urma organul cu pricina se atinge de ea, banuiesc.


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...



mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Acu ca tot dezbatem problema s.o., lasati-ma sa-mi apar onoarea familiei!
Nu cred ca suntem niste incuiati, am incercat, am analizat ce-a iesit si dupa care am stabilit ca nu ne place, ca e numa' o picanterie si nu se compara pentyru nimic in lume cu Marele O!
That's it!

mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput