Este posibila legalizarea unui BI sau a CI?...

Este posibila legalizarea unui BI sau a CI?... | Autor: daniel_san

Link direct la acest mesaj

Este necesara legalizarea CI sau a BI intr-o anumita situatie.... spre execmplu se solicita in mod expres.... pentru depunerea unui dosar.... lucru care pana acum nu s-a intamplat niciodata.... Se poate legaliza si de ce.... Stiu ca o sa primesc raspunsul ca da... ca legalizarea o va face notarul..... STIU.... dar de ce este necesara legalizarea unui act unic si legal....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Initial creeata de daniel_san

Este necesara legalizarea CI sau a BI intr-o anumita situatie.... spre execmplu se solicita in mod expres.... pentru depunerea unui dosar.... lucru care pana acum nu s-a intamplat niciodata.... Se poate legaliza si de ce.... Stiu ca o sa primesc raspunsul ca da... ca legalizarea o va face notarul..... STIU.... dar de ce este necesara legalizarea unui act unic si legal....



Pt ca asa vor unii. Intr-adevar se legalizeaza. dar notarul va rade. Cel putin asa am patit eu.

Andreea si Bianca Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Pentru ca asa cer unii destepti nu vad ce ai putea modifica pe o copie a buletinului data nasterii, sexul ...poate numele!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006

poze bb

"Opreste trecerea. Stiu ca unde nu e moarte nu e nici iubire , si totusi te rog: opreste, Doamne, ceasornicul cu care ne masori destramarea."

Mergi la inceput