Exercitii Oberlander-pentru copii de la 2 la 3 ani

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

si multumesc!!!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

quote:
Originally posted by ilenutza

Cartea se gaseste in format electronic la adresa de mail exercitii_copii@yahoo.com, parola, bebelusi, la inbox.Cine doreste, sa acceseze adresa si sa descarce cartea.



Mami de Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Foto cu noi A doua stelută

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Preda spune:

multumesc mult.

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

MULTUMIM DIN TOT SUFLETUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Ilenutza si Magnolia, sunteti extraordinar. Multam mult!

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CatXO spune:

Multumim mult fetelor! Foarte interesanta cartea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Buuuuuun!Asadar , ne-am linistit.....Acum vreau sa va recomand o alta carte....( batai de tobe , va rog , felicitari , pupici,, ca grasa inca nu a cantat!)- e o carte dupa care eu am lucrat cu baietelul meu mai mare , modestia ma impiedica sa va detaliez rezultatele ultra-super-mega-exceptionale pe care le-am inregistrat( prietenele stiu de ce!), sigur , ca elementul important si performant a fost copilul , , da' sa nu uitam , totusi , cine l-a nascut!Eu sunt mai bruneta decat emoticonul!****Cartea a doua este complementara primei carti , in sensul ca detaliaza mai mult activitatile de peste 3 ani, ca varsta , , desi e important de citit si prima parte , ca sunt importante bazele pe care construiesti. Cartea se numeste...."Dati copilului vostru o inteligenta superioara" , scrisa da Teresa si Siegfried Engelmann,(2 psihopedagogi elvetieni) , tradusa in limba romana si publicata in 1992, de catre CEDC(Centrul pt. educatie si dezvoltarea creativitatii)- nu stiu daca mai exista acest centru , dar cartea este EXCEPTIONALA!!!!!! **** Doriti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Bineinteles Magnolia
Imi pare rau ca nu sunt mai aproape sa-ti pot da o mana de ajutor cu scanatul :-(
Multumesc frumos ,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodod spune:

salutare mamici
am si eu o problema si nu pot sa descarc cartea
ma poate ajuta si pe mine cineva
as dori si eu cartea daca se poate. poate are cineva timp si pt mine. adresa mea este dontudana@yahoo.com
sanatate si multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Magnolia, multumesc mult pt. carticica pusa la dispozitie si Ilenutzei pt. scanare. Este f. utila pt. copilasii nostri .

Ma ofer eu sa scanez urmatoarea carticica, daca nu ai nimic impotriva in a o trimite din nou in Bucuresti .

Pupici!

P.S. Poate ar fi bine sa-ti activezi PM-ul.


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput