Exercitii Oberlander-pentru copii de la 2 la 3 ani

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mali spune:

si noi o vrem only4u_ro@yahoo.co.uk
multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Buna. In primul rind, vreau sa multumesc Magnoliei pentru initiativa si pentru timpul pierdut pentru a avea si noi cartea. Si fetelor care o scaneaza, de asemenea.

In al doilea rind, eu intrasem sa va spun ca ar putea fi o solutie organizatorica, care sa micsoreze numarul pagininilor cu email-uri si timpul pe care cineva il pierde sa trimita pe rind, la fiecare in parte. Ma gindeam ca ar putea fi scanata toata, pentru toate virstele si pusa pe www savefile com sau pe orice alt site gazda si sa o ia fiecare de acolo. Sau, o idee si mai buna: s-ar putea face un cont comun pe yahoo sau in alta parte, pentru toate cartile de psihologia copilului (deci s-ar reuni subiectele cu cartile, cu exercitiile, mai era si un subiect cu o metoda de vorbire), cine face acest cont trimite ID-ul si parola pe PM la toate doritoarele si in acel cont sa se puna, bine organizat, toate cartile si toate lucrurile folositoare in educatia copiilor de la 0 la n ani, din toate punctele de vedere. Se anunta la subiect si cine are nevoie, intra acolo si descarca ce-i trebuie.

Pina atunci mii de multumiri si asteptam cu interes cartea. Cunoastei vreo carte interesanta de educatie a copilului mai mare, dupa 5-6 ani?

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

buna,nu e o veste noua ca vreau si eu cartea.
paula_paduraru@yahoo.com
dar ma ofer pt scanat pt orice carte pt cresterea ,dezvoltare,invatarea copilului si trimis la fete.deci daca mai sunt carti pt scanat,ma ofer.eu le fac in aceeasi zi ca lucra sora la un xerox ieftin tare. am si eu salvate cele 3 carti de la psihologia copilului pt cine mai vrea,eu m-am oferit si acolo sa le trimit pt cine are nevoie.
si ma gandeam pt a nu fi prea greu pt o persoana de trimis,cine primeste sa trimita si ea mai departe.de ex primeste x si anunta ca o are si trimite la toate adesele de mail de pe pagina 2,y anunta ca trimite la adresele de pe pagina 3...si tot asa.
asteptam cartea si va pup!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Va rog sa ma aveti si pe mine in vedere cand trimiteti cartea pe mail. Adresa mea este constanta_pravat@yahoo.com.

Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
http://pg.photos.yahoo.com/ph/constanta_pravat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Va rog sa-mi trimiteti si mie cartea, atunci cand va fi gata!

tubac@rdslink.ro




de Vlad(13.06.03)& Alexia(08.08.06)
poze botez Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Cand va fi gata si eu vreau cartea,va rog.
stefaniabalan@yahoo.com
Multumesc

Stefania, mami de David(24 dec.2004) si Patricia(12 iul.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeadascalescu spune:

Va rog sa ma aveti si pe mine in vedere cand trimiteti cartea pe mail.
andreeadascalescu@yahoo.com
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Si eu sunt interesata...


siminastefana@yahoo.com


Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

POZE CU NOI




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cypocs spune:

si noi si noi :alia_savin@yahoo.co.nz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaP spune:

Vrem si noi. madalina.perchiata@gmail.com
Multumim anticipat!

Madalina si Edis

Mergi la inceput