Exercitii Oberlander-pentru copii de la 2 la 3 ani

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am inteles, numai ca deja sunt in ecuatie 3 adrese de mail, 2 pe yahoo, 1 pe gmail. De-aia nu gaseam.
Nu ar fi mai bine sa ramana una singura?
Nicoleta
Da cica trebuie sa astept 31 de minute.... Asa trebuie sau e o problema?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_in_red spune:

linkul catre carte este in mesajul intitulat "cartea a doua".

Copiezi linkul in browser.

Dai enter.

Se deschide o pagina.Pe pagina aia, in jos, apare un tabel, in care sunt jos de tot doua butoane. Apesi pe cel pe care scrie "free"

Iti va aparea un cronometru.Lasi sa treaca timpul afisat

Dupa ce trece timpu iti afiseaza un cod format din litere si cifre si o casuta goala alaturi

Introduc codul in casuta, apesi enter si dupa aceea dai save file.

Nu ma prea pricep sa explicdar sper sa reusesti.daca nu, au promis fetele ca o impart in mai multe, sa vedem daca reusesc

Karina Iulissa-7ani-Codrin Iulian-1 an si 6 luni-Laura Andreea si Daniel Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicut spune:

lady_in_red multumim mult de informatii si pentru carti. Eu am intrat pe casuta de pe gmail si am trimis fisierele pe casuta mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocris spune:

quote:
Originally posted by ilenutza

Cartea se gaseste in format electronic la adresa de mail exercitii_copii@yahoo.com, parola, bebelusi, la inbox.Cine doreste, sa acceseze adresa si sa descarce cartea.

Spor la citit si exersat

Ile 19 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1365dbc0fb60f4c8cb0a71&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz Victorash

Scuze pentru nestiinta, dar nu stiu cum se acceseaza adresa de E-mail. Puteti sa ma ajutati?
Multumesc mult.

Cristina, mamica lui Mayo (4ani) si Riyo (2ani)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocris spune:

quote:
Originally posted by lorelaim

Pt cei care n-au reusit sa acceseze fisierul de pe rapidshare - am trimis fisierul "impachetat" .rar (se despacheteaza cu zip si rar) 12909kb la adresa desprecarti@gmail.com (parola 000001). Celelalte fisiere cu exercitii Oberlander se gasesc la adresa desprecarti@yahoo.com, parola 000000. Am verficiat si au ajuns cu bine toate.
Spor la citit,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."



Nici aceste adrese nu stiu cum sa le acceses. Va rog sa ma ajutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Magnolia, mai ai si alte supersuper carti sa ne impartasesti si noua?

Noi ne-am pus deja pe treaba!

Ile 20 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1365dbc0fb60f4c8cb0a71&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz Victorash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Felicitari , harnicutilor!Mai am ceva interesant , dar acum sunt in sesiune si nu am timp nici sa caut cartile! Scuze , am sa revin in curand...Cu drag , magnolia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:


In acest caz: succes si 10 pe linie!

Ile 20 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1365dbc0fb60f4c8cb0a71&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz Victorash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Fetelor fiti dragute.Am tot incercat sa descarc si eu cartea asta si nu am reusit.Daca aveti timp va rog sa-mi explicati si mie cum sa procedez.MULTUMESC

elena

Mergi la inceput