Exercitii Oberlander- de la 1 la 2 ani.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Mii de multumiri Magnolia!
Am inceput deja exercitiile cu baietelul meu de un an. Le mai modific in functie de atentia si dispozitia lui.

Theodor – darul lui Dumnezeu

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Multumesc inca o data!!! E minunat ceea ce faci, baietelul meu e foarte captivat de jocurile acestea.

Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Nu ai pentru ce sa-mi multumesti , Silvi, acum eu trebuie sa imi cer scuze ca nu am mai scris de mult aici , dar , dupa cum probabil deja ai aflat , Ilenutza pune maine cartea scanata pe Yahoo, asa ca m-am cam lenevit!A mai ramas doar o zi!********Ma mai gandesc eu pana maine cu ce sa va mai retin atentia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

as vrea si o cartea, in format electronic, daca se poate.
exercitii de la 1 la 2 ani.

thks,



O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

MAGNOLIA- pentru tot ce ai scris pina acum...
Unde gasesc cartea scanata, pls?

Luca-Mihnea Cel Voinic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Inca nu e gata , dar cand mi-o trimite Ilenutza , va promit ca o voi trimite la TOTI cei care si-au trecut aici adresa , stati linistite****Si , daca vreti sa stiti , MAI AM O CARTE....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

MAGNOLIA- spune rpd...ce carte minunata mai ai???

Luca-Mihnea Cel Voinic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Vrei sa mai creez o lista lunga de adrese de mail?Inca putintica rabdare , pliz, sa ne linistim cu prima carte. Dar , ca sa nu ziceti ca sunt rea , maine va dau titlul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Desi n-am scris la acest subiect va urmaresc de aproape. Am listat si eu ce ai scris pana acum magnolia si iti multumesc tare mult acum.
Daca nu cer prea mult va rog sa-mi trimiteti si mie pe adresa mrcds_1@yahoo.com.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Cartea se gaseste in format electronic la adresa de mail exercitii_copii@yahoo.com, parola, bebelusi, la inbox.Cine doreste, sa acceseze adresa si sa dscarce cartea.

Spor la citit si exersat


Ile 17 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1365dbc0fb60f4c8cb0a71&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz Victorash

Mergi la inceput