All about Constanta (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liris spune:

iulyp, am eu callenetics.
pot sa-ti trimit prin mail.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

aura da-mi adresa ta de mail pe pm.am gasit ceva despre exercitiile alea si sa iti trimit fisierul.

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

liris si jone multumesc mult de tot. Tocmai mi le-a trimis pe mail lulu77, careia ii mai multumesc inca o data. Uite unmare pt. fiecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Bonjour, duduci!
Pentru ca eu nu mai intru pe DC de-acasa, vreau in primul rind sa urez la multi ani copilasilor care vor fi serbati duminica, David al lui Sinzi si Sebi al lui Mav. Sa fie sanatosi si Dumnezeu sa-i aiba in paza, si pe ei si pe cei care-i iubesc.
Crix, ce mult ma bucur pentru Mariuca! Sa va traiasca si sa va fericeasca!
Oana, va sa zica tot aveti probleme cu imunitatea, cu toate masurile tale! cred ca ideea cu homeopatele e buna, sunt cazuri in care au facut minuni!
Noi suntem bine, slava Domnului, am facut cu succes slalom printre virusi, n-am lipsit nici o zi de la gradi, mergem si in vacanta, totul e Ok, ceea ce dorim cu caldura la toata lumea.
Mav, vreau si eu detalii apropo de locul de veci. Maica-mea si-a luat unul cu citiva ani in urma, in Palazu, si zilele asta tocmai cautam baza legala pentru care administratorul de-acolo, un escroc notoriu, imi cere o caruta de bani, obligindu-ma sa fac niste lucrari acolo, altfel nu pot plati impozitul. Ma gindeam sa-i cumpar un loc in Municipal, decit sa platesc aiurea dincolo.
Cornelia, copiii sunt mai bine? Biata de tine, ce de belele pe capul vostru!
Camelia, tu cum te mai simti, te lupti cu greturile?
Adriana, voi sunteti sanatosi, mergeti la cresa?
Nu mai stiu cine intreba - Academia militara e in Inel II, linga Institutul de marina.
Pupici si sanatate voua si la pitici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

liris vezi ca ti-am trimis un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa sa va luati pantaloni scurti!!! hihi...

Mav, noi nu avem nici o lista, inca nu i-am luat nimic lui David...de fapt am comandat ceva online dar nu ajung pana de ziua lui si tre sa ne prezentam cu altceva!!!!

Noi planificam venirea la vara...cred ca luna viitoare luam si biletele de avion...cred ca am sa stau toata vacanta de vara. David spune ca el vrea sa mearga si in America de Sud la intoarcere...nu stiu ce i s-a pus pata pe America de Sud!!!!

Uite ce fac eu de o sapt:
http://good-times.webshots.com/photo/2313934940096532063ABaGNX



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Iulyp ti le-am trimis pe toate. vezi tu care-ti trebuie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Gabi, da am observat ca, cam la 2 luni are un episod de bronsita, Luivacul l-am terminat la inceputul lui ianuarie, dar vad ca deocamdata nu se vede nimic din moment ce iarasi s-a intamplat....
De aceea m-am hotarat sa incerc si homeopatele am facut deja programarea e de-abia pe 6 martie...
Pentru ca nici eu nu cred ca voi mai putea intra pe net in week-end vreau sa urez si eu anticipat celor 2 sarbatoriti de duminica Sebi si David "La multi ani!" multa sanatate si numai bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

aura ai gasit callanetics?daca nu da-mi adresa de de mail.

sa va zic ce face fata mea la cresa.
a zis dna directoare ca are o personalitatea f. puternica.adica cand ea vrea ceva greu se intelege cineva cu ea.
azi pe la 11 alex tot zicea :"nani!nani!" daca a vazut fata ca cucoanele de acolo nu o lasau sa faca nani s-a ascuns dupa dulapioare incercand sa se culce.
in rest:e ascultatoare se joaca cu copii dar nu vrea sa se uite cu ei la tom si jerry.
papa tot.in sfarsit o pune si pe ea pe oala.
de luni o sa faca si nani la cresa.aici mai avem un mic hop.

vic, stiu ca va pregatiti nu gluma.eu habar nu am ce sa ii fac cadou.
momentan i-am prins hartie pe o bucata de stiropor (cu explicatia ca e extrudat verde :P) si e f incantata ca are pe ce desena.am desenat picioruse si ea incearca sa calce pe ele.
am intrebat la cresa cum se procedeaza cand e ziua unui copil si cica se lasa cu tort si suc.
oricum azi am avut program de impletit floricele si o pisicuta ptr tort.
sanzi am si eu o rugaminte: daca cumva gasesti in drumurile tale asha ceva
www.wilton.com/store/site/product.cfm?id=3E30D6EB-475A-BAC0-5E5EF66C57041711&fid=3E32BC36-475A-BAC0-5F363A0047978DFF" target="_blank">set de facut flori fa-ti mila de mine si cumpara-mi un set.iti si trimit banii, daca ai gasit.(setul are si carte si costa 20$, ci ca s-ar gasi pe rafturi in walmart)
exista un magazin in bucuresti dar nu au acolo.
sper sa nu te superi de rugaminte si nici nu e obligatoriu ..doar daca din intamplare dai peste ele.


ps de data asta sper sa apara postarea.





jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Gabi si Oana, multumim pt urarile anticipate!

Sinzi ce frumos!!!!!!!! Esti talentata!!!!!! Cu ce fel de vopsea ai pictat? Pai si doar pictura aceasta este un cadou superb pt David!!!!!!!!! Nu mai fac greseala sa povestesc ce i-am pregatit noi lui Sebi, dar vreau sa-ti zic ca el a renuntat la trenuletul Thomas, in favoarea unui set cu trenulet de la Brio (cu sina de lemn si vagoanele se prind cu magneti), bine-nteles, printre alte cereri (pe care i le vom onora, chiar daca-l vom rasfata putin)!
Macar de l-as vedea mai repede sanatos, ca m-am saturat.....



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput