Povestea printesei noastre Maya Maria

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Flori abia acum am vazut mesajul tau.
Da intradevar Maya a fost si este un copil foarte dorit si uite cum a trecut timpul ca maine pe 19 septembrie noastra face deja 1 anisor!
Am inceput cu pregateala,cumparaturie si gata le-am incheiat numa sa sarbatorim fata cu tot ce trebuie.
Primesti si tu o felie de tortuletz si multi de la noi.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

si lui mami si'a lui tata astazi ai facut 1,6 luni.
Suntem cei mai fericiti parinti de pe pamant ca DD ni te-a daruit alaturi de noi,te iubeste mami si cu tati muuuuult de tot.
Numa ca mama e suparata putin pentru ca tu esti bolnavioara acum....dar o sa treaca repede si vei fi din nou copilasul zglobiu si nazdravan.
Te iubim mult mica si draga!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ildi29 spune:

Gonghy am citit povestea ta si am ramas impresionata.Dupa doua sarcini pierdute ai avut curajul sa mergi mai departe,sa speri...si vezi miracolul s-a produs.Ai o fetita superba.Sa fiti fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ildi nu am mai intrat de multicel dar uite ca acum am vazut mesajul tau si voiam sa iti multumesc pentru urare.
Asa e am avut din nou curajul de a incerca si miracolul a venit aducandu-mi o dulceatza de fetita care acum e unpic c-am neastamparata dar nu ma deranjeaza...sanatoasa sa fie ca restu' le scoatem noi la capat.Mai unpic si uite ca face bubulina mea 3 anisori...deja am inscris-o la gradinita...Doamne ca nici nu-mi vine a crede ce repede a trecut timpul.....



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput