vecina, draga vecina...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

meg67, freakin' strange it is! Povestita aici e chiar haioasa chestia si nu vad de ce e motiv de cearta.
Eu m-am distrat, multumesc pentru istorioara.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AILUI spune:

Salve,
Acu si eu, ca o romanca curioasa :
Meg, ai aflat totusi daca a mers cineva la film cu vecina ?
E o situatie oarecum ilara , dar stiu ca, in general nordicii au cu totul alte conceptii, sunt foarte libertini in gandire....
In tot cazul, parerea mea e ca vecina ori este total "inofensiva" ori dorea sa-si faca sotul gelos ......la naiba, doar ce plecase la ANTRENAMENT LA JUDO al ei sot , nu-mi inchipui ca-si cauta o aventura vizavi de propriul apartam, si cu judokanul de sot pe post de bodygard !!!
Sau mai stii.....mare-i gradina Domnului !!!!
Pupici,
mami Ailui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Mie mi se pare o invitatie nevinovata. Foarte bine puteai sa lasi tu copilul cu sotul si sa te duci la film. E asa rau sa fii in relatii bune cu o vecina?

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

quote:
Originally posted by Clover

Mie mi se pare o invitatie nevinovata. Foarte bine puteai sa lasi tu copilul cu sotul si sa te duci la film. E asa rau sa fii in relatii bune cu o vecina?

Keep the promises you make to yourself.




asa ma gandeam si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

mie mi se pare ciudat....chiar credeti ca sotul ei n avea nimic mai bun de facut decat sa se duca cu vecina la film???hai sa fim seriosi,cele care si imprumuta barbatul pt a iesi la film cu vecina,cred ca nu l iubesc!!!sau ....nu mai spun,ca nu vreau sa jignesc...era ceva legat de o dragoste in trei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Meg, eu sint curioasa daca a mai aparut vecina.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meg67 spune:

nu...vecina n-a mai aparut, adica nu m-am mai intalnit cu ea de atunci

ce s-a petrecut interpretam poate ca o tentativa de imprietenire daca ma invita doar pe mine dar asa am interpretat ca...o dovada de egoism, ea vroia sa vada filmul indiferent cu cine si a ignorat faptul ca s-ar putea sa fie cam deplasat sa il invite pe omul meu, a ignorat faptul ca s-ar putea sa pice aiurea sa mergi sa inviti pe cineva (nici macar prieten!)la film cu o ora inainte sa inceapa filmul - exact sentimentul ala ca esti invitat undeva in ultima secunda ca sa nu fie 13 la masa

nu m-am gandit in directia care au sugerat-o unele fete: ca ar vrea sa ma faca geloasa sau ca a pus ochii pe el dar nici nu pot sa cred ca eu as putea sa am o eu relatie buna cu ea daca omul meu ar fi mers la film cu ea

in fine..deja cred ca am acordat acestui subiect muuult mai multa atentie decat merita









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Da... eu m-am amuzat si nu m-am gindit sa despic firul in patru. Imi pare rau ca a degenerat subiectul. Numai bine, atentie la vecine!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput