vecina, draga vecina...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Tare de tot! Ma intreb ce varianta gaseste data viitoare. Sa ne tii in tema!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Interesant....
Eu cred ca sunt destul de destupata la minte dar... tot nu mi-as fi imprumutat sotul. Dar nici nu as fi indraznit sa apelez pe la vecini sa ma insoteasca. Prietene nu avea?

Crisssi Andrada (12.09.2002)
‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza spune:

Asta a fost chiar tare!Cea mai tare chestie pe care am auzit-o astazi .Si sotul meu spune ca a avut un tupeu fantastic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

de ce tupeu?
a fost foarte draguta, parerea mea.
daca i-as pune gand rau vecinului in niciun caz nu m-as duce sa-l imprumut de la nevasta.
mie mi se pare in neregula ca va ganditi intai la intentii ascunse, nu totul in lumea asta se invarte in jurul sexului.

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by meg67

pehehehe elise...n-am vrut sa ma risc

era cu mine in tocul usii dar a zis nimic motanul si eu am raspuns doar in numele meu
dupa ce am inchis usa a zis ca lui nu i se pare iesit din comun si ca a ea a vrut doar sa profite ca are 2 alternative si poate doar a vrut sa fie dusa cu masina pt ca ei nu au masina...




Motanul e istet si glumet; nici lui nu i s-a parut normal, dar ii placea moaca ta siderata...
Oricum, daca venea la mine la usa, nu garantez ca Tora nu-si facea un guler din blana ei!

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by adusca
mie mi se pare in neregula ca va ganditi intai la intentii ascunse, nu totul in lumea asta se invarte in jurul sexului.


Eee, ba nu...
Nu ne gandim neaparat la intentii ascunse, dar totusi, cum sa propui unui barbat insurat sa te insoteasca la film? Si numai de dragul filmului. Tu ca femeie ce parere ai avea daca te-ai invita vecinul la film? Sau sotul tau ce ar spune?
Mai ales ca nu sunt prieteni apropiati, sa presupunem ca sunt intr-un cerc de prieteni.
Rufus ai fost mortal.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Doua bilete, trei persoane......cate posibilitati?
Eu as fi rugat-o sa fie la fel se draguta si simpatica in continuare si sa stea acasa cu copii, iar cu biletele alea sa mergeti tu si sotul tau la film. Mi se pare cea mai buna varianta

Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by Alex2

Eee, ba nu...
Nu ne gandim neaparat la intentii ascunse, dar totusi, cum sa propui unui barbat insurat sa te insoteasca la film? Si numai de dragul filmului. Tu ca femeie ce parere ai avea daca te-ai invita vecinul la film? Sau sotul tau ce ar spune?
Mai ales ca nu sunt prieteni apropiati, sa presupunem ca sunt intr-un cerc de prieteni.




mi-e clar, judecati stramb, romanii sunt ingropati in prejudecati si mentalitati invechite, au simtul proprietatii atat de dezvoltat incat se extinde si asupra persoanelor de langa

ce parere sa aiba sotul ca-mi invit io vecinul la film? da' cine-l intreaba? ma rog, daca afla, chiar e treaba lui?
nu ne respectam noi ca oameni si indivizi daca partenerul tre' sa-si mai dea cu parerea si cine ne mai insoteste la un banal film.
trist

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by adusca
ce parere sa aiba sotul ca-mi invit io vecinul la film? da' cine-l intreaba? ma rog, daca afla, chiar e treaba lui?


Eu zic totusi, sa-l intrebi.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

mi-am batut gura de pomana.
in definitiv fiecare isi traieste viata asa cum doreste.
tu Alex intreaba-ti partenera si daca poti sa respiri, important e sa fiti fericiti.

fetele de pe DC

Mergi la inceput