Povestea RAI-ului din viata noastra

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

oana felicitari!
dupa cum vad deja ai primit invitatie in livada cu cirese de mai-iunie asa ca te asteptam acolo si poate afli si raspunsul la unele intrebari ale tale legate de alimentatie, etc...

ai mei tot in oradea stau si poate cand merg in vizita acasa o sa ai timp sa-ti vad minunile. sunt adorabili si cred ca iti umplu sufletul chiar daca sunt ferm convinda ca iti e fff greu.

ici piscoteilor.

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

ahhhh am vrut sa-ti trimit un PM sau un email dar vad ca nu ai activat nici unul.cum fac sa dau te tine?

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

eu am primit PM-ul e la tine dar eu tot nu poti sa-ti trimit pt ca nu ai activat PM. mai bine da-mi un email pe arleena@gmail.com si asa putem vb.
ici multi prichindeilor.

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Oana vezi ca s-ar putea sa ai prea multe mesaje in casuta si de asta sa nu mai poti primi. Capacitatea e de 20 de mesaje. Mai sterge din mesajele primite

Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

Dragele mele participam la concursul 2006 in imagini... suntem la pagina 3 .. AM TRIPLETI
va invitam sa ne votati si asteptam sa ne spuneti pag si numele pozei cu care participati si voi

multumim si bafta tuturor

iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Oana am vazut poza cu voi trei. Si cred ca il stiu pe sotul tau de la o fosta colega de servici pe care tot Oana o cheama(Luana). Si cred ca stam si in aceeasi zona pentru ca v-am vazut o data cu 3 carucioare (unul dublu si unul single). Si chiar ii aratam sotului meu si ii spuneam ca nu am nici un motiv sa ma plang ca e greu sa cresti unul... Felicitari!!! Daca vrei sa mai vorbim trimite-mi un mesaj pe PM.

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Oana, am votat poza inainte sa stiu a cui e si inainte sa aflu povestea acelei fotografii. Pur si simplu m-a impresionat si m-a emotionat.
Sa va traiasca bebeii, sa fie sanatosi si cuminti ca frumosi sunt deja! Daca va pot ajuta si eu cu ceva, astept PM de la tine.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2girlsmum spune:

Scuzati ignoranta, cum se poate vota poza? Exista vreun link ceva la concursul in imagini?

Patricia si fetitele Miriam si Ruth (6.12.03)

Fotografiile noastre aici si aici

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

Consi imi pare bine sa aud ca te stii cu mihai... pe Luana nu am vazut-o de un car de ani... sper sa ne intalnim cand revin in tm... mai ales daca stai asa aproape de noi... am vazut pozele cu Luca ... e un baiat asa frumos...pupicei si mai pove

anangel_lexi ma bucur ca ti-a placut poza mai avem multe altele pe net; fetita ta vad ca e doar putin mai mica decat noi... pove-ne despre ea, despre voi... pupicei

Patricia ti-am dat linkul mai inainte, pupicei si voua...sunteti mari de-acum

[url=www.dropshots.com/oanna3]pozele mele[/url]
[url=http://community.webshots.com/user/oanna3]si aici[/url]

aper ca mi-a iesit faza cu pozele mele

Rai pupa pe toata lumea



iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput