Buburuza va recomanda Aqua Doodle

Buburuza va recomanda Aqua Doodle | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

Inauguram astazi o noua sectiune in Magazinul virtual Buburuza - www.buburuza.com/Scripts/prodList.asp?idCategory=158" target="_blank">Buburuza va recomanda
Prima noastra recomandare este Aqua Doodle. Daca vreti sa stiti ce m-a entuziasmat in asemenea masura incat dintre mii de produse din magazin sa le recomandam tocmai pe acestea, puteti citi articolul

www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=17" target="_blank">Aqua Doodle - mazgaleala pe placul si-ntelesul tuturor

Si, daca veti dori, va invit sa dicutam aici despre aceste produse nou-noute pe piata romaneasca (si pe care eu una tare le-am mai asteptat!), despre dezastrele "artistice" produse de puii nostri prin casa si nu numai si despre ce credeti voi in legatura cu arta "minora".

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Maine facem o petrecere. Sarbatoritul implineste 4 ani si va primi printre altele un www.buburuza.com/Scripts/prodList.asp?idCategory=158" target="_blank">Aqua Doodle. Asa ca o sa am in sfarsit ocazia sa teztez "pe viu" ce se intampla cu minunatia asta pe care v-o tot recomand cu atata caldura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:



ma bucur ca va place, noi l-am luat prin toamna si pot sa spun ca e preferatul ei (pe langa placa magnetica).
cred ca datorita lui am peretii inca intacti; e si un mod placut si educativ de a ne juca impreuna.

la noi a avut un real succes.


P.S. si de cand avem masuta , e si mai bine.

Mergi la inceput