Articol promotional: M-am indragostit de Patrick!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

In oferta pe care noi am primit-o de la importator, Patrick mare este numai rosu. O sa mai facem maine niste "sapaturi" sa vedem daca exista si alte culori la dimensiunea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Poate ca nu postez unde trebuie dar fiind vorba de o jucarie K's Kids, indraznesc sa vin cu o intrebare: calutul Ryan se poate "calari" de catre copil? Ca pare interesant si e muuuult mai ieftin decat alti caluti-leagan.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Din pacate www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=3286" target="_blank">Calutul Ryan are numai 25 x 27 x 13 cm, deci este mult prea mititel ca sa poata fi calarit.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Hmmm, banuiam eu...Multumesc oricum, Buburuzico!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

L-am comandat pe Patrik pentru nepotei si eu asa de tare m-am indragostit de el ca pentru mine mi-am luat un breloc-tot Patrik evident
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

frumos patrick asta...pacat ca fi-miu e cam mare pentru el ;-))
poate la bb2 ne-auzim.


Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Uraa am primit catelusii si dinozaurul azi. Sunt super, super, super. Imi plac catelusii la nebunie. Ce pacat ca nu mai sunt si eu mica sa ma bucur cu adevarat de toate jucariile astea minunate care au aparut. Abia astept sa ii duc pe cei doi Patrik nepoteilor.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

ANUNT IMPORTANT: Succesul acestei campanii de promovare a jucariilor K's Kids a avut drept consecinta lichidarea stocurilor la importator!!! pentru o mare parte dintre produse. Urmatorul import este asteptat in cea de-a doua jumatate a lunii martie, cand produsele vor fi din nou disponibile la Magazinul Buburuza. Din acest motiv, ne-am hotarat sa prelungim Oferta Promotionala pana la data de 15 aprilie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am sanse sa mai gasesc jucaria www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=3287" target="_blank">asta? Ca vad ca stocul e epuizat momentan. Mi-o doresc enorm de mult pt. Maria, am gasit-o pe alt site dar e cu 13 RON mai scumpa si vreau sa stiu daca are rost sa astept sau nu...
Multumesc.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Copilul meu e topit dupa Patrick. L-a primit de la "finul" lui, mai mare cu 2 ani. La inceput nu parea interesat de el, dar cu timpul au devenit nedespartiti in pat. Exista si in varianta mai mare?

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput