Carucior Brevi Grillo

Carucior Brevi Grillo | Autor: madau

Link direct la acest mesaj

Hello Buburuza!

Imi cam face cu ochiul caruciorul Grillo, de la Brevi si as vrea sa stiu daca este dotat cu husa ptr picioare si aparatoare de ploaie. Nu se regaseste din descriere, iar in cazul in care nu are, spune-mi te rog daca macar aparatoare ptr ploaie gasesc sa cumpar separat. Mersi si pupici

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Ma bag si eu desi nu sunt Buburuza. Am avut acest carucior si e super. E usor si practic. Dar nu are aparatoare de ploaie si nici husa de picioare. Aparatoarea insa poti s-o cumperi separat chiar pt. modelul asta. Sa ma corectati daca gresesc.


ALINA mamica fericita de ELIZA bebelusha perfecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Draga madau ,

www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=235" target="_blank">Caruciorul Grillo de la Brevi este un carucior usor si compact - cantarind numai 5.9 kg - recomandat copiilor de la 6 la 36 luni. Are schelet din aluminiu, maner ergonomic ajustabil, centura de siguranta cu prindere in 5 puncte, husa din bumbac detasabila si lavabila la 30 grade, spatar reglabil in 3 pozitii, roti frontale duble. Se pliaza foarte usor actionand un singur buton aflat pe maner.
Dotarile standard ale acestui carucior sunt: capotina cu fereastra, cos spatios pentru cumparaturi si maner lateral pentru un transport mai usor.
Husa pentru picioare si aparatoarea de ploaie se achizitioneaza separat, dar, din pacate in acest moment, nu sunt disponibile.

PS. Draga Guguluff, iti multumesc pentru informatii si viteza cu care le-ai oferit .

Mergi la inceput