Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici-5

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns try spune:

Vai ce repede a ajuns la 1500 de la 1000g.
Multe grame si kilograme inainte, Maria.
Pupam fetitele harnicute (ca baieteii sunt mai lenesuti)!

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanch spune:

Va trimitem multi pupici la toti bb si la mamici luptatoare. Va citim mereu, dar asa cum spune Sheannamp "Sau taci sau zi ceva mai bun decat tacerea" nu am avut nimic mai bun. Toate sunteti intrate in sufletul meu, daca uit o zi sa trec sa vad ce mai faceti, dimineata beau cafeaua langa calc.
Vrem si noi sa fim trecuti Papadie, Alexandru nascut pe 09.06.2006 la 34 saptamani cu 2500g si scor 8, daca se poate si nu este mare deranj.

Gonghy, ce mai sti de Deian? A ajuns sa fie consultat de neurochirurg? la Cluj este excelent Prof. Dr. Florian la Iasi Prof. Dr. Ianovici iar la Bucuresti Prof. Dr. Ciurea. Crede-ma ca am lucrat cu ei.

Flori de cires multi pupici pentru Maria si pentru tine ca meriti la cata putere ti-a dat Dumnezeu.

Sheannamp multumim pentru sfaturile de specialitate avem multe de invatat de la tine.

Felicity am copiat atricolele pe luni, foarte foarte interesante si pentru alex si pentru urmatorul

Din pacate nu am poze digitale dar o sa incerc sa fac cu camera web - dar nu prea e performanta si va mai scriu din cand in cand dar de citit........... ZILNIC.

andreea mama de alex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Am mai pus pozitecu Adrian ca tati a facut sedinta foto ieri.
A ineput sa traga niste chiuituri cateodata si si-a diversificat repertoriul de soprana. si de cateva zile duce mainile sa apuce jucariile si a inceput sa se impinga in picioare si uneori se rastoarna pe-o parte din greseala.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscka spune:

Try mai incearca o data ca nu putem vedea pozele.
Sau cereti si voi bani pentru foto? (ca altii stiti voi la cine ma refer).sic
Glumeam, nu te supara pe noi,
Ce se aude cu botezul?
Pupici
Andruscka







http://photos.yahoo.com/ph/pompipetre/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Flori de cires si Mariuca- feliciari si la cat mai multe grame si kg, bravo, tzine-o tot asa!
Try- nu se va dpozele, bravo si lui adrian pt progrese!
Felicity-cum mai suntetzi tu si Paul?
Pupam restul mamicilor si esentzelor!

Denisa
Denisa 15w si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ceao fetelor!
Astazi vine mama lui Deian la mine si va spun si voua ce e cu el dar mai tarziu.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FloriDeCires spune:

Uailiooooo! Ne paste obezitatea : 1560 grame. Cred ca trebe sa o ducem la sala, nu-i asa?

LC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

acu' se vad, trebuie sa le fac publice la fiecare adaugare, altfel nu se vad. Astia in loc sa simplifice lucrurile....

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Va pupacim mult si la mai multe sute de grame.
Din cauza de ceva problemuri sunt mai mult NU asa ca va rog sa ma trageti de manecuta pe PM sa completez listuta de esente. Sau dati PM la Sheanna, try, sirimie ca sa va dea parola si nickul sau ca sa completeze ele listuta.

va pupez*



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FloriDeCires spune:

Telegrafic: am vesti de la Cluj, de la mama Mariei. ROP in regresie. Nu a necesitat internare. Deja sunt pe drumul spre casa .

LC

Mergi la inceput