De ce barbatii maturi prefera fetele tinere

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Dar despre femeile care prefera barbati tineri de ce nu se scrie?
Personal cred ca e egalitate dar mai pusi pe tapet sunt barbatii din varii motive pe care nu o sa le enumar aici.
Eu cred ca e vorba de mai multe, nu doar de atractie fizica, dar poate e ca atunci cand te reintalnesti dupa ani de zile cu colegi din liceu si brusc esti ca atunci, necopt si tanar din nou. Cand esti cu cineva mult mai mic decat tine ai iluzia tineretii cu experienta de acum.
Eu asa vad lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Da,mai,stiu destule si atunci unde e fragezimea pentru care-s cautate?




Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Pai despre ce fragezime vorbim? A mintii sau a corpului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Ia sa sa vad cine ar refuza "trufandalele", barbat sau femeie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Touche,monsieur pusycat.....Dece adica.Da` zau,eu as refuza o bunaciune de 20 de ani.Tot timpul m-au atras barbatii mai maturi.

Iaca na,aia nu stie carte,zau asa.

Xio la 17 ani are conditie fizica mai buna...corect,da` daca nu stie ce sa faca cu ea....instinct?Aoleu,pai instinctu` asta se traduce in parale,zau asa....

Stiu eu ce spun,pe cuvant de onoare,parol moncher.

Marius,nu stiu de ce da` friptura din capul meu(de curcan) se potriveste de minune cu (las)fierbinteala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Dar despre femeile care prefera barbati tineri de ce nu se scrie?
Personal cred ca e egalitate dar mai pusi pe tapet sunt barbatii din varii motive pe care nu o sa le enumar aici.
Eu cred ca e vorba de mai multe, nu doar de atractie fizica, dar poate e ca atunci cand te reintalnesti dupa ani de zile cu colegi din liceu si brusc esti ca atunci, necopt si tanar din nou. Cand esti cu cineva mult mai mic decat tine ai iluzia tineretii cu experienta de acum.
Eu asa vad lucrurile.

Mamica de Matzalic grasunel


Pai nu exact asta spuneam eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bey,io sincer nu m-as simti tanara cu unu` cu 16 ani mai tanar ca mine.Nici cu 10 ani mai tanar.Nici mai batrana cu unu` de 45-48....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da'cu unul mai tanar cu 4-5 ani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Depinde cata minte are...la ambii poli...(m-am inrosit).Macar un pol sa stie carte...multa si sa fie proportionali polii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Eumada, da, instinct.
Stii cum e cand te uiti pe ringul de dans si vezi un om care se misca f. bine, si altul care nu poate de nici o culoare sa danseze?
Cam asa e si la sex, sunt pers. care au ce trebuie, si pers. car n-au.
E expresia aia "stai ca lemnu".
Cred ca solistul de la Maroon 5 a fost deloc "domn" si a povestit cat de bune la pat au fost femeile cu care a fost el.
Dupa parerea lui cea mai focoasa, cu care ar repeta oricand partidele de sex a fost Jessica impson, fata care s-a casatorit virgina si a facut sex cu sotul ei la 19 ani si ceva parca.
la polul opus era Sharapova, despre care a spus ca a stat ca o scandura in pat si nu a schitat nimic.



Aia cu condiia fizica e poveste. Eu am fost tot timpul aia sportiva, cea mai buna, si cu toate astea o colega care era scutita de la soprt, care nu suporta miscarea si care era putin mai plinuta, avea partide de sex de cate 4-5 ore.
De rezistat as rezista, dar cine naiba ar vrea asa ceva???


N-are nici o legatura varsta, conteaza "simtamantul" ca sa il citesc pe Grigore Bajenaru.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa aiba minte la ambii poli? Dezvolta ideea te rog.

Mergi la inceput