Nasterea lui Andrei, Buburuzul meu Mic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iris77 spune:

vreau sa ma inveti cum sa postez si eu poze cu maria si bineintele cum sa sa fac sa scriu povestea nasterii minunii nostre maria?

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonamea spune:

Salut,pana la urma fiecare nastere are povestea ei,fiecare mamica ramane adanc impresionata de acest eveniment de neuitat din viata ei -sa aduci pe lume un sufletel si apoi sa-l ajuti sa devina un om cu personalitatea si destinul sau bine definite.E un miracol frumos al vietii.Eu n-am sa uit prima atingere a fiului meu cand a supt prima data.M-a marcat mult,fiorul acela de nedescris,fericirea si nedumerirea ca eu am adus pe lume acel pui de om asteptat si supravegheat 9 luni cu neliniste si emotii mari.Acum e mare,plecat pe alte meleaguri si am ramas cu dorul si amintirile copilariei lui.A venit si al doilea fiu,dar parca nu a mai fost fiorul acela ca la primul,dar a fost o poveste frumoasa si cu el,ar fi mult de povestit,fiti fericite fetelor caci aveti darul de a aduce pe lume micile vlastare care sa bucure lumea.Pacat ca uneori acesti dragalasi copii la maturitate aduc suparari sau necazuri parintilor sau semenilor,chiar si atunci cand parintii se straduiesc sa-i educe frumos.Sa aveti parte de copii buni asa cum mi-a dat si mie D-zeu,va pup

quote:
Originally posted by acina

Merci Doamna , sa ne traiasca copii. Astept cu nerabdare povestea ta.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Multumesc Bonamea.


Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Cu totii traim sub acelasi cer , dar nu avem toti acelasi orizont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoral spune:

Merci Anca, sa-ti traiasca si tie buburuzul si sa te bucuri de el. Poate ma poti ajuta. Cum sa-mi incarc poze in albumul meu personal? trebuie sa ai o pagina de site?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Foarte frumoasa si emotionanta povestea nasterii buburuzului tau! Sa fii fericita alaturi de el si de bebelusul pe care il astepti!

Tina 28+ cu si mami de Andrei (6 ani si 10 luni)

Bb2 e tot baietel!
Povestea nasterii lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Minunat ai povestit si foarte incurajator! Cred ca orice viitoare mamica, care citeste pvestea ta, isi face curaj si vede ca nasterea in sine poate fi o expeienta placuta!
Pupici multi pentru frumosul Buburuz si pentu bebik mik din burtik....si evident, pentru tine Ancuta

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Cainele moare de drum lung iar prostul de grija altuia"



Mergi la inceput