"Cei mai iubiti dintre pamanteni" ;) (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Primaaaaa! La multi ani proaspeti europeni!!!sa fie cu noroc si sa curga sampania!

noi acilea mai avem inca o ora de savurat din 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

La multi ani tuturor! Sa fiti cei mai iubiti si de-aici inainte :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani!! sa fim voiosi, sanatosi si fericiti in EU si aiurea:))
eu ies cu trepiedu sa fotografiez crucea si luna:)))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

la multi aaaaaaaaani dragilor!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

L amulti ani dragilor!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Atinge stelele cu mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

noi mai avem 8 ore pana la ciocneli festive, soarele e inca sus, dar tot va urez sa fiti in continuare cei mai cei
sa aveti grija de voi, de familiile voastre, dar si de poiana



Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

www.romanialibera.ro/editie/NEW_SITE/articol-Europlugusorul-II-137.htm" target="_blank">aho aho!

daca tot aderaram,www.hotnews.ro/articol_62684-Integrarea-in-UE-privita-prin-ochii-ziaristilor-straini-Dar-noi-de-unde-transmitem.htm" target="_blank"> oare de unde transmisera?

ia sa va sorcovesc otzara:-)
Sorcova,
Vesela,
Sa traiti,
Sa-mbatraniti,
Ca un mar,
Ga un par,
Ca un fir de trandafir.
Tare ca piatra,
Iute ca sageata,
Tare ca fieru',
Iute ca otelu',
La anu' si la multi ani!

aici ploua de numa'numa'

Adina, La multi ani fericiti tie si familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Aho, aho, copii si poienari...

La multi ani cu sanatate si de toate! Sa fim iubiti si sa avem noroc cu caru' anul asta!!!

Am vrut sa fiu si eu prima care va saluta din 2007, dar am plecat de acasa sa facem revelionul in Kyoto pe strazi si pe la temple. Clopote, focuri de tabara si lume muuuuulta, sake, frig de crapau pietrele, dar a fost inedit. Acum sint ca Rayu de Craciun...sper sa nu o tin asa 'virusata' tot anul...

Va pup si sa petreceti cu bine!

PS: Si pentru Adelutzdragut, ca ne-a sorcovit asa frumos, pupici multi si o imbratisaaaare mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

scularea!
baurati vin rosu?

edit ca mi se duse mesaju' din greseala
irimell, ma bucur ca te vad
vreaauu pooozee ... muulte!
de pe strazi, temple, artificii, mese imbelsugate si tricolore, familia daca, piticanii si sorcove si cu aderarea din diverse piete ca vazui doar una pe hotnews cu umbrela ue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

buna ziua si la multi ani!

adela, uite cateva poze cu focul de artificii de la bistrita. am iesit si noi in piata impreuna cu tudor care s-a speriat ingrozitor de bubuituri, pentru ca bineinteles ca s-au gasit si "inteligenti" care sa puste petarde din alea puternice in mijlocul multimii . in rest, am facut cateva poze care au iesit tremurate pentru ca n-avem trepied (abia astept sa vad pozele sabinei, facute cu trepied), dar sunt frumoase oricum. la plecare m-am enervat ingrozitor, ca aveam un stegulet cu UE prins in geamul de la masina si s-au gasit niste proaspeti "cetateni europeni" sa ni-l rupa de-acolo.

alte poze si povesti, mai tarziu ca tre' sa ies putin afara sa-mi dezmortesc neuronul.



edit ca sa corectez inevitabilele (la ora asta) greseli de tipar

Mergi la inceput