cine preseaza flori? (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Ia uitati ce fac unii cu frunze skeleton:
http://new.photos.yahoo.com/corinastp/photo/294928804101316163/0
Diana, daca mai iei vreo 3 pungute de potpouri, poate faci si tu.

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

"Unii" care Corina? Tu esti "unii"? Tii ce frumusata!
Revin dupa Craciun (cred), cu cateva comentarii, of course, ca de floricele nu mai am timp din cauza de cozonaci, fustita de brad, oaspeti si vesnica casa de "lustruit"... Iaca ma duc la impachetat cadouri de Mos Craciun si va urez tuturor prietenelor mele de visare si frumos: Craciun fericit, cu pace in suflet! Toc, Toc


"Ce verde era valea mea!" (poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

ML, multumesc frumos pt urari! Tzoc-tzoc si de la mine.
Corina, sunt impresionata de zanita! Foarte, foarte frumoasa. Neaparat sa ne spui cum ai facut-o. Banuiesc ca frunzele sunt cumparate, caci arata perfect si au o nuanta roz.

Fetele, azi e ult mea zi de lucru pe 2006 si in week-end plecam la parintii mei la BR. Acolo n-am acces la net si deci va pot citi abia la anul.
Va urez tuturor un Craciun minunat alaturi de cei dragi si un An Nou plin de impliniri. Nu in ultimul rand va doresc SANATATE caci e mai buna decat toate!
Savurati si pozele noastre! Pupici la mamici si pitici!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Dragele mele, intru si eu pe fuga sa va imbratisez si sa va urez Craciun Fericit alaturi de cei dragi, iar Mos Craciun sa va aduca numai bucurii si pace in suflete!

Corina, f. frumoasa ideea. Poate voi incerca si eu .
Lorena, multumim pt. urari! Tzoc-tzoc!
Liviana, concediu placut si sarcina usoara in continuare. Pupici nazdravanului care nu lasa "veveitele" in pace .

Va pup!






Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Fetelor- stati asa, nu dati navala, ca n-am facut-o eu! O salvasem(poza adica) la moment dat in PC si am uitat de ea, nici nu mai stiu de pe ce site am luat-o. Daca o faceam eu nu mai ziceam "unii".
Eu nici n-am frunzulite din astea.
Liviana- sa-ti traiasca Mateiasul cu ochi albastri, sa va bucurati de el si de surioara lui!

Dragele mele floricele, primiti si de la mine urarile de sanatate si belsug ale Craciunului si sa petreceti frumos impreuna cu cei dragi voua! Numai bucurie sa aveti in suflet!


Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Pana sa plec, am mai aruncat o ochi pe aici. Va multumesc frumos pt complimente si urari!
Corina, credeam ca ai cumparat frunzele on-line (sunt site-uri care vand si asa ceva) si ai facut tu zana. Dar nu-i nimic, doar incepe un nou an (de munca), nu?
Succes la pregatit bunataturile pt Craciun si sper ca in ianuarie sa vad poze cu voi si fam voastre!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, va doresc sarbatori fericite si multa liniste in suflete, iar piticii sa va aduca multe bucurii.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

LA MULTI ANI!!! SA FITI FERICITE, IUBITE SI SA FACETI CAT MAI MULTE CAPODOPERE DIN FRUNZE SI FLORI USCATE!!!
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

La multi ani, fetelor, un an fericit cu impliniri sa aveti! Sper ca ati petrecut frumos.
Cat despre floricele, le-am neglijat complet zilele astea dar nu-i nimic, vine el si momentul "creatiei".

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Daca doriti sa vedeti poze de la Craciun uitati aici:
http://new.photos.yahoo.com/corinastp/album/576460762381348565

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Mergi la inceput