Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 66

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

doina, ma bucur ca recuperarea merge bine . Sunttei niste luptatori!

Mihaela (cu baietelul) cum sta cu moralul? Ca inainte de plecare a dat cateva mesaje cam pesimiste apoi am inteles ca a vut ceva probleme cu viza!

Doamne ajuta!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doina spor in continuare, felicitari Danei, vezi ca s-a intrs foaia pentru voi? O sa fie un an minunat si plin de realizari! Mi se pare fantastic ca a stat o jumatate de ora Dan in pozitie verticala, e o realiare ca nu a avut ameteli si sigur va progresa. Si sunt soigura ca si moralul lui Dan este ridicat ca de obicei
Tinem pumnii si Mihaelei si sa auzim numai de lucruri pozitive L-ai vazut si pe Alex? Numai sanatate si lui si lui Dan!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Doina, ma bucur ca treburile merg bine pe acolo.

Te-ai intalnit cu Mihaela? Eu azi ii scriam ca sunteti acolo si poate va intalniti, dar se pare ca,,,,, China nu e chiar atat de mare pe cum se zice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi Dan a stat o ora si un sfert ridicat in picioare!!!!Nu are ameteli de loc.Cat a stat ridicat a jucat sah cu un baiat, tot roman, bineinteles celalalt muta piesele si pentru Dan.In rest suntem bine, recupearare si iar recuperare.
Fetelor, asa este Mihaela a avut ceva probleme , nu scrisesera aia la viza in engleza ca e insotita de copil, a trebuit sa schimbe biletul de avion...acum cu moralul sta binisor, sta in hotelul de langa spital, pana se elibereaza loc in spital, din ce stiu eu pe 31 si 1 pleaca pacienti , atunci o vor muta aici.E putin speriata , asa am fost si eu , e normal, e MAMA!Va pupammmmmmmmmmm!O sa ii spun Mihaelei ca intrebati de ea!Eu incerc sa ii ridic moralul, si mie mi l-au ridicat cei pe care i-am gasit aici!Va fi bine!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Doina, tinem pumnii in continuare !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getacraiu spune:

Felicitari pentru progrese.Sa dea Domnul sa va intoarceti pe picioare,sa nu mai fie nevoie de scaunul rulant.Doamne ajuta!

Geta si Stefanica


http://craiustefan.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

buna,
ma bucur sa citesc numai vesti bune si incurajatoare! este cu adevarat extraordinar! felicitari doina si dan! veti reusi!!!
DOAMNE AJUTA!

LiaMia si Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Va scriu din nou.Suntem bine.Alte progrese inca nu au aparut, dar este timp, inca nu au bagat toate celulele , luni le vor baga pe ultimele.Am intrebat doctorii si cu cele de luni vor fi 10 milioane de celule introduse in corpul lui Dan.Asteptam sa isi faca ele treaba.Va pupam! DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doina draga , m-am gandit foarte mult la voi si ma bucur ca totul merge spre bine.

Va pupam si sper sa ne mai dai vesti bune.
Pupici si lu Mihaela!

Noi ieri am ajuns acasa si Emma este foarte bine.Se pare ca este un an bun.

Aida - mama de pisica mica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

abia acum gasii si io un net..va pup pe amandoi si ma gandesc la voi..
Daneeee bravooo da-i inainteee cu curaj si forta
Doamne ajuta!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput