Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Veti reusi, in timp dar ceva imi spune ca veti reusi.



Off line off topic:
Cum sa nu fie mai degajat daca sta langa vreo chinezoaica draguta?
End off topic end off line



Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Marius si mie imi spune ceva...ca usor vom reusi cu multa credinta, foarte multa recuperare.Apropo...una din fizioterapeute vorbeste romaneste binisor, si e si dulce foc!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getacraiu spune:

Doina si Dan multa ,multa sanatate si mult curaj in continuare. Sunteti in rugaciunile noastre.
Joi am fost si noi,la manastirea Tudor Vladimirescu din judetul nostru cu ajutorul doamnei Veronica-maria98- am dat acatiste de sanatate si ne-am rugat pentru Dan , cat si pentru ceilalti bolnaviori,in suferinta, care au mare nevoie de vindecare, la icoana facatoare de minuni a Maici Domnului, Sfinta Fecioara Maria.Maica Domnului si Bunul Dumnezeu sa ne asculte rugaciunile si sa ne ajute!

Va imbratisam si va pupam
cu mult drag,
Geta si Stefanica


Putin cu putin se aduna marea...


http://craiustefan.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by doinabita

Marius si mie imi spune ceva...ca usor vom reusi cu multa credinta, foarte multa recuperare.Apropo...una din fizioterapeute vorbeste romaneste binisor, si e si dulce foc!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...




eiiiiiii
Poate va veti intoarce 3

Doamne ajuta ca Dan sa se refaca cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Geta, va multumim!DUMNEZEU SA NE ASCULTE RUGACIUNILE!

Claudelu , cat facem noi?ca si asa au saracele fete aici niste restictii...tuturor!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doina, ma bucur ca sunteti bine...daca Dan este multumit asta este cel mai important...cred ca o sa trebuiasca sa munceasca mult de-acum incolo dar la cat de ambitios este el sigur o sa reuseasca.
Doamne ajuta
va pe amandoi

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Si eu ma bucur tare mult ca atmosfera e optimista si ca Dan poate misca mana dreapta, e un inceput tare bun iar faptul ca deja sta mai drept in carut dovedeste faptul ca incet-incet acitunea muschilor va ajunge si la picioare. Eu cred ca deja intr=un timp scurt a facut multe progrese... pupici dulci pentru voi toti
A, si sunt convinsa ca orice il poate impulsiona si ii creste increderea in sine e de bun augur, iar motivatiile sub forma fzioterapeutelor dragute vor avea si ele efect sigur


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Ei,ce ma bucur si eu ca e totul spre bine,DOINA si lui DAN un si mai mare pt optimismul lui si cheful de viata de invidiat...BRAVO,tine-o tot asa,sunt sigura ca v-a fi foarte bine si progresele foarte mari!!!...sper ca si DANA a trecut cu bine de probele de azi!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mirela , ai avut dreptate, Dana a luat 10 la probele sportive.Oare sa fie anul acesta ANUL NOSTRU?DOAMNE AJUTA!
Noi suntem bine, asteptam o noua saptamana de proceduri.Va pupam cu mult drag!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am inceput saptamana...de dimineata cu masaj, bioenergie, acupunctura.Pauza a fost doar cat am mancat.Dupa aceea a urmat exercitii pentru maini cu un aparat nou , apoi cu bicicleta pentru picioare.Am facut o mica pauza si aia pentru un dus la Dan.Acum ii fac inca o punctie lombara cu celule .Este a treia introducere de celule.Mai avem una si terminam procedura.DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput