Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANE,ca operatia s-a terminat cu bine si tu progresezi asa!!!...DOINA,ai grija de voi,asa mamica asa baiat...suntem alaturi de voi in continuare!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

doina, dan la voi. multa putere in continuare!
DD ajuta.
ceva vesti azi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:


Bravo Dane
ma bucur pentru tine foarte mult,tine-o tot asa
Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Dane fii puternic.......esti un invingator.
Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA,sper ca totul e ok,nici o veste azi?
Maine sper sa ne zici cate ceva de bine!... DANE!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Azi suntem tot in carut.La ora 16 (de aici)ii vor face a doua interventie, cu celule.Acum va fi doar punctie , nu va mai fi operatie.Noi suntem bine.Ce e rau ca Dan nu vede nici o gagica misto pe aici...nu sunt chinezoaicele ca romancele.Va pupam!Voi reveni cu vesti!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

foarte tare !!!
poi noi pentru cine ne aranjam cand intram pe forum??? adica tot efortul nostru nu se vede???
Daneee, poi se poateee....n-ai fost sustinut de atatea fete cred ca in viata ta !!!!
toate suntem una si una ...putin cam virtuale deocamdata...da' bun si asa

hai Dane, succes maxim la punctia de azi si Doina pupaturi multe si te asteptam cu noutati cand poti intra !
Doamne Ajuta tot asa si mai bine de 10 ori!!!


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria98 spune:

va tinem pumnii si suntem alaturi de voi.
veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria98 spune:

am mai avea nevoie de niste informatii.
stefanel este si el programat la o astfel de interventie. ne-ar interesa in afara de banii de tratament, ce alti banuti v-au mai trebuit.
poate ca nu-i momentul sa pun o astfel de intrebare, imi cer scuze, insa noi suntem in faza de strans a banilor si ne-ar interesa la cat se ridica biletul de avion, cazare, in afara de baiat si de dvs ati mai avut nevoie de cineva, gen transalator ?
sau poate e mai bine sa va contacteze pe PM mama lui stefanel.
inca o data, va dorim sa va intoarceti cu bine.
veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dragelor!A facut azi punctia la ora 15.A decurs bine, a dormit o ora jumatate dupa,iar dupa trei ore a avut voie sa se puna in carut.A stat mai mult de trei ore jumatate ca sa fie bine.E asa bucuros Dan ca il sustin asa de multe FETE!
Pot sa raspund si aici , acum la ce ma intrebi:biletele de avion au fost 2100 euro, depinde cu ce companie aeriana se pleaca.De traducator nu poti plati caci trebuie sa ii plateasca si cazarea si biletul de avion.Iar peste , e bine sa aiba bani caci nu se stie ce are nevoie, inclusiv mancare sa cumpere daca nu ii place de aici caci este cu gusturi diferite de a noastra ...cateodata nu se poate manca.Noi am cheltuit pana acum destul fara sa iesim din spital, am dat sa ne cumpere alti romani care erau de mai mult timp aici.Orice informatie aveti nevoie , o dam cu multa placere.
Va pupam !!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput