Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 48

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nu am vrut sa te descurajez, din contra !!!

tanti la care nu a dat rezultat era de 90 de ani biata de ea...insa la ceilalti a fost uimitor !!! miscau mainile, se miscau in carut, spunea ca simt contractii involuntare ale muschilor, semn ca acestia lucreaza si apoi in cateva zile putea misca picioarele...documentarul a fost ralizat pe durata tratamentului facut acolo si apoi luata legatura cu persoanele filmate si prezentate evolutiile....uimitor !!! si mai ziceau ca in Occident cica abia acum se fac studii despre celulele stem si ca peste 10 ani vor aparea tramamente!
cum spui tu Doina asa ziceau si cei din film...cand e ultima sansa...e practic totul !!!

sunt convinsa ca nu ti-am zis nimic nou...am vrut sa-mi exprim uimirea efectiv si sa iti zic inca odata Doamna Ajuta si va tin pumnii din tot sufletul!

Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria98 spune:

si noi, cei de la "O sansa pentru Stefanel!" va tinem pumnii si va asteptam sa ne spuneti cum a fost.
Dumnezeu sa va ajute!!!
veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, am inteles ca esti uimita de ce fac aceste celule!Si noi suntem uimiti!Dar ca stim ca la unele persoane nu au avut rezultate.Nu am inteles nimic gresit din ceea ca imi spui!!!Sa stii ca si la persoane tinere in unele cazuri nu au rezolvat problemele, dar au incercat a doua oara si au dat rezultate.E ceva ce nu voi putea sa inteleg, dar important este sa isi faca celulele stem treba, fara sa inteleg eu.Dar sunt baba curioasa!!!
Veronica, cand ne intoarce , pe 8 august o sa va spunem pe larg ce este , cum este.Si noi suntem alaturi de voi!Ne rugam sa resuseasca fiecare copil, mamica sa isi indeplineasca visul, sa se faca bine!!!!!



Oricum am inteles ca acolo in China au o sala cu internet si va voi scrie de acolo, atunci cand voi putea.

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doina, Dan, am ntrat sa va spun ca ma rog pentru voi si va tin pumnii sa fie o reusita totala, fiindca perseverenta, dragostea si curajul vostru vor fi sigur rasplatite!
Ma voi gandi la voi si asteptam numai vesti bune! Va pup de mii de ori!
Doamne-ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

Buna,
Nu am mai intrat demult, dar nu am uitat de voi.
Va doresc numai bine, sa va ajute Doamne-Doamne sa va realizati visul de a pasi din nou!
Dane, curaj si credinta!
Doina, sa fii intotdeauna la fel de puternica, increzatoare si altruista! Esti un model pentru multe suflete!

O sa ma rog pentru reusita voastra,

liamia

p.s. lunea trecuta am mai pus si ieu ceva in cont, atat cat am putut. Sper sa va fie de folos.

LiaMia si Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dragele mele!Va multumesc caci ne vom ruga impreuna ca operatia sa decurga bine!Cand voi fi la mii de km. departare voi simti ca sunteti alaturi de noi si chiar daca voi fi singura acolo cu Dan imi va fi mai usor stiindu-va alaturi de noi!Mai e o zi, cea de maine si marti dimineata vom pleca!!!Va voi scrie de acolo ce se intampla.Am emotii, bucurie in suflet, caci plecam acolo, unde se va schimba in bine viata lui Dan si implicit a noastra , a familiei sale!Ce pot sa zic?Va multumim din suflet pentru sprijinul vostru!!Nu pot decat sa ma inclin in fata voastra, caci ne sunteti alaturi!
DUMNEZEU SA NE AJUTE TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

doina, astazi toata ziua m'am gandit la tine si la dan. am fost plecata din localitate si nu am avut acces la net, si nu mai tineam minte exact cand plecati.
voiam neaparat sa iti spun ca sunt alaturi de voi, si ma rog pentru voi !
Dumnezeu sa va insoteasca si sa va vegheze !
va asteptam sa reveniti cu vesti bune !!!

dan, te pupam si iti dorim din suflet numai bine !



alexa si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nu stiu daca va mai prind insa gandul meu e cu voi...
Doamne Ajuta !!! va asteptam cu vesti extraordinare !!!



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Doina, bafta multa va doresc ! Ma rog si eu pentru Dan sa se intoarca sanatos din China. Doamne-ajuta !
Dan, mult curaj, o sa reusesti !
Va asteptam cu vesti bune.

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina drum bun marti, mult curaj tie si lui Dan. Doamne ajuta si sa ne auzim cu vesti bune din China.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput