Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim Olga!Sa dea Dumnezeu sa iasa totul bine!!!Am emotii, dar o sa treaca!!! DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

DOINA, DAN va urmaresc din---umbra! As vrea sa vin cu voi sa nu fiti singuri! Ajunge?? Am spus tot! Pup si BAFTA!!!!!!!!!!!!!!!! Soni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni, este bine si asa, caci te stim aproape de noi!!!Maine voi merge sa iau pasapoartele cu viza de China.Mai este putin si vom pleca, plini se credinta, sperante multe!!!!!DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne ajuta Doina sa aveti parte de reusita.

Lupta Dan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sa dea Dumnezeu Cosmina sa fie reusita!!!!Iti multumim ca ne sustii,cata putere imi dati!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doina, dintotdeauna te-am admirat pentru curajul tau, pentru taria ta, pentru dragostea si sensibilitatea ta, nu doar fata de copilul tau, ci si fata de semenii tai aflati in suferinta. Esti un om admirabil !
Fara tine...e greu de spus ce s-ar fi intamplat cu Dan.
Sa dea Bunul Dumnezeu sa veniti invingatori din China !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nina, curajul, mi-l da credinta, taria cred ca suferinta lui Dan...caci el sufera cel mai tare.Nu sunt chiar asa puternica precum par...dar trebuie sa imi salvez puiul precum leoaica.Toate mamele sunt la fel, pana inchidem ochii ne ocrotim si ne salvam puii cand le e greu!!!Va am si pe voi care imi sunteti alaturi, ne-am rugat si ne rugam impreuna si asa invingem ce e greu!!!
Fara sa ne ajutam unii pe altii ne-ar fi greu sau imposibil!
DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am luat azi si pasapoartele cu vizele.Mai avem putin si vom pleca in China.Visul lui Dan, e si visul nostru:DE A MERGE DIN NOU!!!!
DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina, Doamne ajuta, mai aveti doua saptamini si zburati spre visul vostru.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA...hai ca mai e un pic DAN!...bafta multa si spor la facut bagaje!!!
Va tin pumnii sa ajungeti cu bine acolo,sa mearga totul bine si sa veniti sanatosi acasa,Doamne ajuta!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput