Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 45

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Doina multa bafta. o m ama deosebita si pe Dan care este o persoana deosebita,o sa fie bine o sa vedeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dana, sunt o mama ca toate celelalte!Luptam cat putem pentru copii nostri!!!DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA si DAN!...ma bucur ca totul e spre bine

Doamne ajuta sa iasa bine si operatia!..suntem alaturi de voisi multe,pt curaj,optimism si putere de a lupta pana la capat!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumim mult Mirela!Trebuie sa fie totul bine!Ma incurajeaza mult si faptul ca sunteti alaturi de noi!!!Caci acolo, in China o sa fiu eu cu Dan si prietenii mei VOI in gandul , sufletul meu, iar Bunul Dumnezeu ne va ajuta sa trecem de toate!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Buna Doina!
Nu te supara ca scriu si eu la subiectul tau... am citit inca demult povestea voastra si am vrut numai sa iti spun ca ma bucur nespus ca ati reusit. Cuvintele sunt de prisos, esti de apreciat, avem atatea de invatat de la tine, esti in primul rand o luptatoare adevarata. Ma pun in situatia ta si sincera sa fiu cu toata credinta mea,(nu este mare, desigur), as fii deznadajduit. Meritati din plin sa va intoarceti acasa vindecati, sanatosi. Insa tu, ca femeie si ca mama, esti extraordinara. Sa va binecuvinteze Dumnezeu!
PS: Am lacrimi in ochi si ma bucur nespus pentru voi...


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Adinel, cand esti mama nimic nu este greu...si cand este foarte greu, lupti!Chiar daca lupta este grea...si nu stii cine va iesi invingator din lupta, te rogi la Dumnezeu si Lupti!!!Stiu ca si de acum va fi greu dar, luptam, caci daca asa e viata...iti multumim pentru vorbele frumoase, imi dau o mare putere!!!Te simt langa noi, langa Dan, caci el este cel care va duce adevarata lupta!!!Iti multumim!!!DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost si am depus actele pentru viza de China.Martea viitoare trebuie sa merg sa le iau.Usor, usor ne apropiem de plecare!!!
DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

brrrrr, mi se face pielea arici ...
nu pot sa-mi imaginez ce emotii aveti voi...
Doamne Ajuta! poate ai mai scris Doina...cum o sa stim de voi ceva cat sunteti plecati ??



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, am inteles caci acolo la clinica avem acces la internet, caci acasa ramane sotul meu care nu se pricepe la calculator si fata , dar fata va fi cu balcalaureatul si apoi cu examenul pentru facultate.Sper sa fie asa, sa am acces la internet de acolo.

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Drum bun Doina si sa dea D-zeu sa va intoarceti cu bine.

Mergi la inceput