Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, am fost astazi la banca.Au ajuns banii de la tine!!!Nu avem cuvinte sa iti multumim pentru ajutorul tau!!!Sa iti dea Dumnezeu multa sanatate!!!Am vrut sa iti trimit PM dar am vazut ca nu ai activat PM-ul.Nu stiu cum iti voi putea multumi vreodata!Fiindaca esti din Alexandria poate ne vom intalni saptamana viitoare caci va trebui sa vin la Alexandria!Iti dau numarul meu de telefon, iar daca poti as vrea sa te intalnesc si sa iti multumesc personal!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi am primit si confirmarea de la medicul companiei aviatice!Totul este bine.Maine platesc biletele de avion!!!
Tot astazi am fost anuntati de la Fundatia Crestina George Becali, ca miercuri la ora 13.30 sa fim acolo!!!la Bucuresti!Ne rugam la Dumnezeu sa fie totul bine si in China si organismul lui Dan sa reactioneze bine la acest transplant!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doina , acum am vazut mesajul , vorbim imediat .
Pupici.
Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

Doina, nu trebuie sa-mi multumesti.
Daca pe Radu nu au reusit sa-l ajute acesti bani sper, din tot sufletul, sa-l ajute pe Dan. Stiu ca sunt putini, dar sper ca va vor folosi.
De acum sunteti datori la Radu sa va faceti bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, cuvintele tale mi-au ajuns in suflet!!!Asa sa fie!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doina, ma bucur din tot sufletul ca totul decurge bine! sa speram ca asa va fi si in continuare!
Alina e un suflet urias ... mi-au dat deja lacrimile la ce ai scris Alinuta...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danela, eu am plans cand am citit ce a scris Alina!OFFFFFFFFF Doamne...Si noi speram sa decura totul bine.Maine mergem la Bucuresti.Nu voi avea cum sa scriu pana cand nu revin acasa, dar in principiu stiu ca se va da pe postul B1 tv la emisiunea Nasul!!!stiu ca incepe la ora 22.DOAMNE AJUTA!
Astazi am platit si biletele de avion, plecarea este pe 3 iulie, mai am vizele, saptamana care vine.

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doina draga , mi-a povestit mama ca a vorbit cu Dan.
Am inteles ca este un "copil" extraordinar , plin de optimism si cu incredere in drumul ce il are de urmat.Asta este extraordinar , il va ajuta mult .
Am inteles ca si in ochii poti citi cat de sigur este pe el si cat crede in viitor.
Si asta numai datorita tie.Ai stiut sa il cresti.
Bravo tie Doina Bita si mult mult noroc!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, asa este !!Dan parca emana putere interioara, e sigur pe ce vra caci are multa credinta!!!Cateodata imi explica el mie ce va faca cand va merge din nou, iar eu simt ca ma topesc...ma faca sa visez cu ochii deschisi!!!O sa fie bine pentru toti sa vezi si pentru EMMA si pentru DAN!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi a fost ziua cea mare!!!Domnul Becali ne-a dat suma de bani care ne mai trebuia !!!pe toti!!!Maine seara se va da pe B1TV la emisiunea NASUL , la ora 22!!!Inca nu realizez: e vis?sau realitate?nu imi vine sa cred!!!DAR E ADEVARAT!Pe 3 iulie vom pleca in China!!!drumul pentru renasterea lui DAN!DOAMNE AJUATA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput