Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

DA , AM FOST!Dar banii ii vom primi luni, am semnat contractul de sponsorizare, dar postul OTV, cu o ora inainte de a trebui sa vina i-a cerut lui domnul Becali de trei ori suma pe care s-au inteles...stiau ca eram multi (20)cazuri acolo si au incercat sa ii forteze mana.Nu a tinut figura asta cu domnul Becali!!!ne-a oferit celor care voiam locuri la hotel, masa restaurant platita de el, pana maine dimineata, doar cei care erau de departe au ramas, noi am venit acasa si a aranjat cu postul B1 Tv la Nasul si luni seara ne va da banii la toti!Deci luni primim banii!Azi nu am putut sa merg la banca , luni trebuie sa mergem iar la Bucuresti abia marti o sa confirm!iti multumim din suflet!!!sunt foarte obosita dar foarte bucuroasa!!!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doina ma bucur ca sunteti apoape de marea reusita!
Cand plecati in China?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Daniela, noi trebuie sa fim in China pe 4 iulie.Luni ar trebui sa primim confirmarea medicului companiei aviatice pentru a zbura cu compania lor, am facut rezervare la bilete de avion pentru 3 iulie.Dar dupa ce confirma medicul lor , ca il transpota pe Dan, pot sa zic ca mergem cu ei, daca nu cautam alta companie, cred ca este o formalitate.Ar fi bine sa fie asa caci este singura cursa care pleaca pe 3 iulie, si inapoi rezervarea este pe 7 august, deci doar trei zile ar fi sa stam acolo in plus in regim de hotel.La celelalte companii aviatice unde am mai gasit este intoarcerea cu doua saptamani mai mult fata de 4 august cand ar trebui sa venim.
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

wow Doina... tin pumnii si ma rog pt voi sa vi se implineasca visul, si Dan sa se vindece!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc Gaby .Asteptam cu nerabdare sa plecam si sa inceapa dupa transplant sa apara semnele bune, sa reactioneze organismul lui Dan la acest transplant!!!!Ne rugam continuu, caci Dumnezeu face minuni!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Doina, nu prea am inteles eu care e treaba cu compania aeriana, darma bucur imens ca a-ti reusit. Pana atunci sanatate multa, si mai vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Doamne ajuta, Sa te intorci sanatos acasa Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Carmen, de la agentia la care am facut rezervarea ne-a spus ca trebuie sa ne dea acordul medicul companiei aeriene pentru ca Dan sa zboare cu avionul.Asa ni s-a spus.
Barbye iti multumim.
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

Doamne ajuta maine! Sa veniti cu vesti bune de la Bucuresti.
Multa sanatate

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, marti sau miercuri vom merge la Bucuresti.Ne-au anuntat ieri.Mai este putin! DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput