Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, nu am primit inca nici o veste...ma ia cu frica putin...sper sa primim cat mai repede o veste!DOMANE AJUTA-NE!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Doina ma bucur ca au intrat banii, si doamne ajuta la mai mare.La multi ani Dane si fii tare.



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim pentru tot !si pentru urarile pentru ziua lui Dan!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doina , au intrat banii?
Spune ca disper de cand va urmaresc.
Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu Aida!Nu a intrat nici un ban!!!si nici raspuns la mail nu primim, azi am mai trimis unul cu Dan, am incercat la telefon si nu am reusit sa vorbim ...realizatorul nu era acolo, am sunat noi cam tarziu, incercam maine, caci suntem disperati!!!de ce oare nu primim un raspuns?OFFFFFFFFFFFFFFFFF!SI ATAT !NU MAI AM PUTERE SA SPUN NIMIC, DECAT SA MA ROG SI SA ASTEPT!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Vai vai vai,
imi pare tare rau .
Noi am primit banii de la d-na care ti-am zis , au intrat deja in contul spitalului cu mentiunea sa-i foloseasca la tratament pentru Emma.
Este ingerul ei pazitor.A zis si a facut.Cum i-am dat numarul de cont cum a depus banii.
Mai mai , astia da oameni.
Atat imi pare rau ca nu stiu cum arata , dar oricum ma rog pentru ea si pentru familia ei.
Si sa stii ca ii am in minte si in rugaciune pe toti cei care ne-au ajutat din toate punctele de vedere.
Va pup si ma gandesc tot timpul la voi.
Astept cu sufletul la gura sa spui ca ai primit.
Somn usor.
Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, ma bucur mult pentru voi.Sa ii dea Dumnezeu sanatate acelei doamne!!!Si pentru noi cat de curand va fi bine!chiar acum este iar la National Tv domnul Becali, si a fost intrebat iar de prezentator de Dan!si a zis ca ii da banii pentru operatie, iar astazi ne-a contactat realizatorul emisiunii si ne-a spus sa facem rezervarile pentru avion, sa ii conunicam cand ni se confirma rezervarea si sa ii spunem ca sa ne plateasca domnul Becali biletele, apoi va uram restul, cred ca va depune la clinica din China banii pentru operatie!Cam asa am inteles ca va decurge totul!Cum apare ceva nou va spun!Sunt mai relaxata incepe sa fie bine!DOAMNEAJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Doina ce veste super,ma bucur mult,mult pt voi. VA DORESC SA MEARGA TOTUL CAT MAI REPEDE SI MAI BINE.DOAMNE AJUTA !

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Doina ma bucur enorm pentru voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Laura, Dana dar noi, nici nu ne vin sa credem ca ni se intampla noua!!!Din moment ce incepe cu biletele , trebuie sa continue,deci rabdare la noi!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput