Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Azi noapte am avut un cosmar...se facea ca venise ziua sa plecam si nu reusisem sa strangem banii...Dan in vis imi facea reprosuri ca nu am fost in stare sa ii salvez viata, imi spunea cuvinte grele...m-am trezit speriata rau...cu o transpiratie rece care curgea siroaie...OFFFFFFFFFFFFF bine ca a fost un cosmar!Nici acum nu imi este prea bine, stiu ca a fost un vis...dar cateodata mi-e asa de frica de realitate....Ma rog la Bunul Dumnezeu sa ne ajute!Ma rog sa ma tina sanatoasa, offfff simt ca nu mai rezist unei asemenea asteptari!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Doina urat cosmar.


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dana mai urat ar fi sa devina realitate...nu mi-ar face Dan reprosuri din astea...dar daca nu as reusi, cred ca mi-ar fi de groaza totul!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina care mai este situatia contului lui Dan ? Nu ai mai primit nici un raspuns de nicaieri ?
Doamne ajuta !




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, am schimbat toti banii in euro. Sunt :4750 euro!
In urma emisiunii O scrisoare pentru tine nu a fost decat un ecou usor.Sunt blocata psihic....nu stiu cum si ce sa mai fac?
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Doina -totul va fi bine. sunt sigura ca in curand va veni si raspunsul mult asteptat.
Numai bine





Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Speram si noi ca va veni un raspuns bun cat mai repede, mai ales ca am primit azi mail din China in care ne cer sa le spunem daca venim la programarea care s-a facut, sa raspundem pana cel tarziu in iunie.
Ne-am luat inima in dinti si am dat raspunsul :ca venim!Nu vreau sa pierd o programare la care asteptam de un an si ceva!Voi lupta cu toate puterile mele!Voi cauta variante, voi face din noapte zi sa gandesc si sa reusim!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

pt voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doina draga,ce mai faceti?
De ce nu te mai prind on-line?
Cum mai sunteti?
Emma e bine,asteptam sa terminam si cealalta cura si mai avem de strans bani.
Ai rezolvat ceva cu ideea care ti-am dat-o?
Va pup , astept vesti de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida, nu ma prinzi online caci mai am treaba in casa , in curte.Cu ceea ce mi-ai zis, inca nu am reusit, mai astept inca un raspuns de la o televiziune.Ma bucur ca Emma e mai bine!Speram si noi in minuni!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput